Turniejowe zmagania w Rokitnicy + wideo

2018-03-12

Kolejny pracowity weekend za siatkarzami ponieckiego Piasta. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Kubeczki udali się do Rokitnicy, gdzie zarówno w sobotę, jak i niedzielę odbyły się turniejowe zmagania.

W sobotę podczas turnieju MiniLIDER Cup zawodnicy i zawodniczki Piasta wystąpili w dość eksperymentalnych składach, ale spisali się jak zawsze bardzo dobrze. Filip Dykiert, Szymon Wróbel i Bartek Student zajęli miejsce 8. Jeszcze lepiej zaprezentowali się Maks Wasiak z Cyprianem Brodziakiem, gdyż wywalczyli miejsce 2! 
Wśród dziewcząt Marysia Sobczyk z Zosią Ratajczak zajęły miejsce 7. Natomiast Zuzia Lisiecka z Kamilą Brodziak wywalczyły miejsce 5. Startowało 16 zespołów chłopców i 31 zespołów dziewcząt.

W niedzielę o rywalizacji przystąpiły trójki. Pierwszy zespół  w składzie Amelia Zielińska, Roksana Rychel, Kasandra Juskowiak oraz Jessica Musielak ukończył rywalizację na miejscu 7. Drugi zespół złożony z młodszych dziewczyn (Zuzia Lisiecka, Kamila Browiec, Zuzia Kistowska, Julia Małyszek) uplasował się na miejscu 19. Rywalizowało 26 zespołów. Zebrane doświadczenie musi zaprocentować! Od jutra wracamy do treningów i ciężkiej pracy. Jest nad czym pracować. Damy radę! 

Film


Galeria


© 2018 Development By Nuss Software