Remisowy wyjazd Piasta

2018-09-09

Remisem 3-3 zakończył się wyjazdowy pojedynek ponieckiego Piasta, który w niedzielne popołudnie zmierzył się z Brenewią Wijewo.

Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, którzy po golach Kurpisza i Zielnicy prowadzili 2 - 0. Przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Krzysztof Karcz. Tak więc pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2 - 1. W drugiej części meczy Piast zagrał lepiej, czego dowodem był dwie bramki, Jakuba Chwaliszewskiego i Krzysztofa Karcha. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem gości, sędzia w doliczonym czasie gry podyktował rzut karny dla Brenewii, którego na gola zamienił Durkowiak. Wkrótce potem arbiter zakończył grę.

Dwa gole Karcha spowodowały, że samodzielnie prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców klasy okręgowej. Piast po sześciu kolejkach jest na szóstym miejscu z 9 punktami.

W meczu siódmej kolejki, zawodnicy z Ponieca zmierzą się przed własną publicznością z Koroną Wilkowice. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00.