Podsumowanie weekendu grup młodzieżowych

2018-09-18

W kolejny weekend nie zabrakło piłkarskich emocji..

Grupa Orlika w miniony weekend udała się do Pogorzeli. Niestety ale zawodnicy Piasta ulegli gospodarzom 7-1.

Gracze kategorii Młodzik swoje spotkanie rozgrywali w Gostyniu z Akademią Piłkarską Reissa. Również w tym przypadku lepsi okazali się gospodarze aplikując gościom 4 trafienia, jednocześnie zachowując czyste konto.

Trampkarze podejmowali u siebie Krobiankę Krobię. Mimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki oraz liczbie wykreowanych sytuacji strzeleckich przez gospodarzy to goście cieszyli się ze zwycięstwa. Szybko strzelone 2 bramki przez Krobię na początku drugiej połowy nie podłamały graczy Piasta którzy nadal zawzięcie atakowali. Dopiero na 2 minuty przed końcem spotkania Paweł Nowak strzelił bramkę kontaktową. Wynik już nie uległ zmianie i mecz zakończył się wynikiem 1-2. Już w najbliższą niedzielę Piast zagra spotkanie wyjazdowe z Koroną Piaski, gdzie z pewnością spróbują zdobyć swoje pierwsze ligowe punkty.

Juniorzy Młodsi zagrają dopiero w środę 19 września. Spotkanie to zostało przełożone na prośbę gości.