Udany początek sezonu siatkarek

2018-10-30

Znakomicie sezon rozpoczęły siatkarki Piasta Poniec. 27 października podopieczne trenera Łukasza Kubeczki udały się na turniej do Głogowa.

W I kolejce Grand Prix Głogowa dziewczyny spisały się bardzo dobrze. W turnieju debiutowały zawodniczki Piasta w kategorii dwójek. Bianka Konieczna, Eliza Domagała, Klaudia Piotrowicz i Maja Brink zajęły miejsca 2 i 10. W trójkach Piast wystawił do rywalizacji również dwa zespoły. Julia Małyszek, Zosia Ratajczak, Zuzia Lisiecka, Martyna Sawarzyńska, Marysia Sobczyk i Kamila Borowiec zajęły miejsca 2 i 3 w tej kategorii. Najlepiej wypadły czwórki. Zuzia Kistowska, Amelia Zielińska, Jessica Musielak, Roksana Rychel i Kasandra Juskowiak w finale pokonały po pięknej grze UKS Koral Wrocław i zajęły I miejsce.