Porażka Piasta w meczu z KS Futsal Piła

2018-11-19

Trzecią kolejkę ligową mają za sobą futsaliści ponieckiego Piasta. Tym razem, przed własną publicznością zmierzyli się z doświadczonym zespołem z Piły.

Wypełniona po brzegi kibicami hala widowiskowo – sportowa była świadkiem szybkiego meczu, w którym goście pokazali swoją wyższość nad miejscową drużyną. Po pierwszych minutach,  w których drużyny poznawały swój styl gry do ataku przystąpili zwodnicy z Piły, co udokumentowane zostało sześcioma bramkami. W pierwszej połowie gospodarze tylko raz wyprowadzili  skuteczną kontrę, która zakończyła się trafieniem Bartosza Dudkowiaka. W drugiej części meczu obraz nie uległ zmianie, zawodnicy gości kontrolowali przebieg pojedynku, strzelając jeszcze cztery gole. Piast odpowiedział jednym trafieniem Jakuba Żyto, a cały pojedynek zakończył się wynikiem 2 – 10.