Młodzi zawodnicy Piasta spotkali się przy wigilijnym stole

2018-12-17

Po wigilijnym spotkaniu drużyn seniorów przyszedł czas na grupy młodzieżowe ponieckiego klubu. Podobnie jak starsi koledzy, także i młodzież Piasta zasiadła do wigilijnego stołu w restauracji Kryształowa.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyli młodzi piłkarze i członkowie sekcji siatkówki. Zebranych powitał prezes klubu Krystian Juśkiewicz, który przypomniał najważniejsze osiągnięcia, którymi mogą się pochwalić reprezentanci klubu.

Jako, że spotkanie miało świąteczny charakter, oprócz życzeń nie mogło zabraknąć prezentów. Te wręczali obecni na spotkaniu Burmistrz Ponieca Jacek Widyński oraz przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Kusz. Każdy z zawodników otrzymał słodki upominek z bonem podarunkowym. Burmistrz Ponieca, podkreślił, że gmina stwarza doskonałe warunki do treningów, a kadra szkoleniowa posiada wszelkie kwalifikacje aby podnieść poziom sportowy młodych zawodników. Kończąc swoje przemówienie dodał, że pokonywanie kolejnych szczebli swojej przygody ze sportem jest procesem długotrwałym i trudnym, dlatego też życzył trenerom i zawodnikom wytrwałości i konsekwencji, wierząc, że praca przyniesie efekty, a gmina Poniec i klub doczekają się w niedalekiej przyszłości reprezentantów kraju.   

Warto dodać, że w spotkaniu uczestniczyli prawie wszyscy członkowie klubu, tak więc do stołu zasiadło przeszło 80 osób.

Galeria


© 2019 Development By Nuss Software