Porażka na parkiecie lidera

2019-01-22

Porażką 9 – 2 zakończyło się spotkane wyjazdowe ponieckiego Piasta z liderem tabeli II ligi futsalu, drużyną M40 Poznań.

Mecz źle rozpoczął się dla gości z Ponieca, już w pierwszej akcji gospodarze zdobyli gola. Kilka minut później było już 2 – 0 i poznaniacy mogli kontrolować przebieg spokojnie przebieg meczu. Dwubramkowe prowadzenie uśpiło gospodarzy, zawodnicy z Ponieca na moment przejęli inicjatywę. Kontaktowego gola zdobył Tomasz Szumny, lecz chwilę potem zawodnik M40 zdobył kolejną bramkę. Do przerwy wynik spotkania wynosił 3 – 1. Druga część meczu to zdecydowanie lepsza gra gospodarzy, którzy w pełni wykorzystali nadarzające się okazje. Goście z Ponieca odpowiedzieli jeszcze jednym trafieniem, Przemysława Czajki.

Mecz zakończył się wynikiem 9 – 2. Kolejne spotkanie Piast rozegra przed własną publicznością, w sobotę 26 stycznia o godzinie 18.00.