Piast Poniec lepszy od Red Dragons II Pniewy

2019-02-25

Zwycięstwem 5 – 4 zakończył się mecz futsalu pomiędzy Piastem Poniec a Red Dragons II Pniewy. Spotkane obfitowało w wiece emocji i zwrotów akcji.

Od początku pojedynku inicjatywę przejęli gospodarze, stwarzali więcej akcji, częściej utrzymywali się przy piłce, ale to goście z Pniew zdobywali bramki, najpierw w zamieszaniu podbramkowym, a następnie po składnej akcji uzyskali prowadzenie 2 – 0. Gospodarze w pierwszej połowie odpowiedzieli tylko jednym trafieniem autorstwa Bartosza Dudkowiaka. Drugą połowę również lepiej zaczęli goście, którzy zdobyli swoją trzecią bramkę. Niekorzystny wynik nie wpłyną jednak źle na miejscowych graczy, którzy z jeszcze większą determinacją dążyli do zmiany rezultatu. Dwukrotnie Jakub Giera, raz Tomasz Szumny wykorzystując przedłużony rzut karny i raz Przemysła Czajka zapewnili zwycięstwo gospodarzom.

W środę o godzinie 20.00 Piast zmierzy się w zaległym meczu z drużyną Grup CRB Mrówka Mosina Futsal Team. Będzie to ostatnie spotkanie w tegorocznym sezonie. Serdecznie zapraszamy na trybuny.