Siatkarki walczyły o finały Kinder+Sport

2019-04-29

W sobotę w Środzie Wielkopolskiej odbyły się półfinały wojewódzkie rozgrywek KINDER + SPORT. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły trójek (jako jedyni mieliśmy na tym etapie aż dwa zespoły) oraz zespół czwórek.

Starsze dziewczyny w swojej grupie przegrały 1 mecz wygrywając 3 kolejne i zameldowały się w kolejnej rundzie. Tam po porażce w pierwszym spotkaniu w kolejnym musiały wygrać by awansować do finału wojewódzkiego. Niestety przegrywamy 1-2 (15-17 w tiebreaku) i kończymy rywalizację w Wielkopolsce w tym roku na miejscach 11/12. 
Trójki w pierwszej rundzie wygrywają wszystkie swoje spotkania. W kolejnej fazie turnieju o miejsca 1-8, oba zespoły trafiają do tej samej grupy. Po rozegraniu spotkań, aż 3 zespoły ( w tym oba nasze) mają równy bilans zdobytych punktów i setów). O awansie do finału wojewódzkiego decyduje mała tabela i stosunek punktów zdobytych do straconych. Niestety nasz drugi zespół wypada w tej sytuacji najgorzej i 0,02 przegrywa awans do finału. Pierwszy zespół natomiast zajmuje ostatecznie 5 miejsce i awansuje do finału wojewódzkiego KINDER + SPORT.
Wszystkim dziewczynom należą się ogromne brawa do pełnego sukcesu zabrakło naprawdę niewiele. Ale takie są oblicza sportu. Nie poddajemy się na pewno!!

Galeria


© 2019 Development By Nuss Software