Remis Piasta z liderem

2019-05-18

Remisem 1 - 1 zakończył się mecz 25 kolejki klasy okręgowej, w którym gospodarze Piast Poniec podejmowali lidera tabeli Grom Wolsztyn.

Z powodu nieobecności kilku kluczowych zawodników Piast do spotkania z liderem przystąpił w osłabionym składzie. Trzeba jednak przyznać, że Ci którzy otrzymali swoje szanse zaprezentowali się z dobrej strony.
Pierwsza połowa toczyła się z lekką przewagą gości, niemniej jednak żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola. W drugiej części w 77 minucie nieoczekiwanie na prowadzenie wyszli zawodnicy Piata. Autorem gola był Krzysztof Konieczny. Gospodarze długo nie cieszyli się z prowadzenia bowiem w 82 minucie wyrównał Kacper Broniszewski.

Po tym remisie Piast niezmiennie na ósmej pozycji. Ligowy terminarz tak się ułożył, że za tydzień w niedzielę, 26 maja o godz. Piast zmierzy się z kolejnym zespołem ze ścisłej czołówki tabeli. O godz. 17.00 będzie starał się wywieźć punkty z Miejskiej Górki.

Przed własną publicznością gracze z Ponieca zaprezentują się 1 czerwca, kiedy to podejmą Sokoła Wroniawy.