Pechowy remis Piasta

2019-06-18

Remisem 3 - 3 zakończyło się spotkanie 29 kolejki leszczyńskiej klasy okręgowej pomiędzy Piastem Poniec a Wisłą Borek Wlkp.

W meczu przedostatniej kolejki klasy okręgowej Piast Poniec pechowo zremisował z Wisłą Borek 3 - 3. Spotkanie obfitowało w liczne zwroty akcji. Najpierw w 16 minucie gry goście objęli prowadzenie, następnie do wyrównania doprowadził Krzysztof Karch. Dwie minuty po golu dla gospodarzy goście ponownie zdobyli bramkę dającą prowadzenie. W doliczonym czasie gry w pierwszej połowie Krzysztof Konieczny doprowadził do remisu. W 57 minucie Piast po drugim golu Karcha objął prowadzenie 3 - 2. Gdy wydawać się mogło, żee mecz zakończy się zwycięstwem Piasta, goście doprowadzili do wyrównania. Tym samym każda z drużyn dopisała do swojego dorobku 1 punkt.  W ostatnim meczu Piast zmierzy się z GKS Włoszakowice.