Wyniki spotkań - klasa A gr.1
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
15.08.2017 | 16:00 | Tur Turew | Awdaniec Pakosław | 0-2 | |
15.08.2017 | 16:00 | LUKS Stare Bojanowo | Grom Czacz | 0-4 | |
15.08.2017 | 16:00 | Kormoran Święciechowa | Sokół Chwałkowo | 2-3 | |
15.08.2017 | 16:00 | Lew Pogorzela | Ruch Bojanowo | 8-2 | |
15.08.2017 | 16:00 | Rawia II Rawicz | Pelikan Dębno Polskie | 2-3 | |
15.08.2017 | 16:00 | Piast Poniec | Piast Belęcin | 2-0 | |
15.08.2017 | 18:00 | Błękitni Kąkolewo | Wielkopolanka Szelejewo | 2-6 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
19.08.2017 | 14:00 | Lew Pogorzela | Rawia II Rawicz | 5-0 | |
19.08.2017 | 16:00 | Pelikan Dębno Polskie | Piast Poniec | 3-3 | |
19.08.2017 | 16:00 | Błękitni Kąkolewo | LUKS Stare Bojanowo | 3-0 | |
19.08.2017 | 17:00 | Grom Czacz | Sokół Chwałkowo | 2-2 | |
20.08.2017 | 11:00 | Kormoran Święciechowa | Ruch Bojanowo | 0-1 | |
20.08.2017 | 11:00 | Tur Turew | Wielkopolanka Szelejewo | 2-0 | |
20.08.2017 | 16:00 | Awdaniec Pakosław | Piast Belęcin | 2-0 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
26.08.2017 | 16:30 | Wielkopolanka Szelejewo | Awdaniec Pakosław | 0-2 | |
26.08.2017 | 17:00 | LUKS Stare Bojanowo | Tur Turew | 4-2 | |
26.08.2017 | 17:00 | Grom Czacz | Ruch Bojanowo | 1-2 | |
27.08.2017 | 15:00 | Sokół Chwałkowo | Błękitni Kąkolewo | 3-4 | |
27.08.2017 | 15:00 | Rawia II Rawicz | Kormoran Święciechowa | 3-2 | |
27.08.2017 | 16:00 | Lew Pogorzela | Piast Poniec | 5-0 | |
27.08.2017 | 17:00 | Piast Belęcin | Pelikan Dębno Polskie | 2-2 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
02.09.2017 | 16:00 | Grom Czacz | Rawia II Rawicz | 7-0 | |
02.09.2017 | 16:00 | Błękitni Kąkolewo | Ruch Bojanowo | 3-3 | |
02.09.2017 | 16:30 | Wielkopolanka Szelejewo | LUKS Stare Bojanowo | 3-0 | |
02.09.2017 | 16:30 | Lew Pogorzela | Piast Belęcin | 3-1 | |
02.09.2017 | 17:00 | Awdaniec Pakosław | Pelikan Dębno Polskie | 1-0 | |
03.09.2017 | 11:00 | Tur Turew | Sokół Chwałkowo | 1-4 | |
03.09.2017 | 11:30 | Kormoran Święciechowa | Piast Poniec | 2-6 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
09.09.2017 | 16:00 | Ruch Bojanowo | Tur Turew | 1-0 | |
09.09.2017 | 16:00 | Piast Poniec | Grom Czacz | 2-1 | |
09.09.2017 | 16:00 | Pelikan Dębno Polskie | Lew Pogorzela | 1-3 | |
10.09.2017 | 14:00 | LUKS Stare Bojanowo | Awdaniec Pakosław | 0-6 | |
10.09.2017 | 15:00 | Rawia II Rawicz | Błękitni Kąkolewo | 1-1 | |
10.09.2017 | 17:00 | Sokół Chwałkowo | Wielkopolanka Szelejewo | 2-2 | |
10.09.2017 | 17:00 | Piast Belęcin | Kormoran Święciechowa | 6-1 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
16.09.2017 | 16:00 | Błękitni Kąkolewo | Piast Poniec | 1-5 | |
16.09.2017 | 16:30 | Wielkopolanka Szelejewo | Ruch Bojanowo | 7-0 | |
16.09.2017 | 17:00 | Awdaniec Pakosław | Lew Pogorzela | 1-3 | |
16.09.2017 | 17:00 | Grom Czacz | Piast Belęcin | 4-5 | |
17.09.2017 | 11:00 | Tur Turew | Rawia II Rawicz | 1-2 | |
17.09.2017 | 11:30 | Kormoran Święciechowa | Pelikan Dębno Polskie | 0-3 | |
17.09.2017 | 14:00 | LUKS Stare Bojanowo | Sokół Chwałkowo | 0-3 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
23.09.2017 | 15:30 | Piast Belęcin | Błękitni Kąkolewo | 3-2 | |
23.09.2017 | 16:00 | Pelikan Dębno Polskie | Grom Czacz | 4-2 | |
23.09.2017 | 16:00 | Piast Poniec | Tur Turew | 8-0 | |
23.09.2017 | 16:00 | Ruch Bojanowo | LUKS Stare Bojanowo | 3-0 | |
24.09.2017 | 13:00 | Lew Pogorzela | Kormoran Święciechowa | 5-1 | |
24.09.2017 | 15:00 | Rawia II Rawicz | Wielkopolanka Szelejewo | 6-0 | |
24.09.2017 | 17:00 | Sokół Chwałkowo | Awdaniec Pakosław | 1-1 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
30.09.2017 | 16:00 | Błękitni Kąkolewo | Pelikan Dębno Polskie | 5-5 | |
30.09.2017 | 16:00 | Grom Czacz | Lew Pogorzela | 0-4 | |
30.09.2017 | 16:30 | Wielkopolanka Szelejewo | Piast Poniec | 2-4 | |
01.10.2017 | 11:00 | Tur Turew | Piast Belęcin | 1-8 | |
01.10.2017 | 14:00 | LUKS Stare Bojanowo | Rawia II Rawicz | ||
01.10.2017 | 14:00 | LUKS Stare Bojanowo | Rawia II Rawicz | 3-0 | wo |
01.10.2017 | 15:00 | Awdaniec Pakosław | Kormoran Święciechowa | 7-1 | |
11.11.2017 | 10:00 | Sokół Chwałkowo | Ruch Bojanowo |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
07.10.2017 | 16:00 | Pelikan Dębno Polskie | Tur Turew | 3-0 | wo |
07.10.2017 | 16:00 | Piast Poniec | LUKS Stare Bojanowo | 7-0 | |
07.10.2017 | 16:00 | Ruch Bojanowo | Awdaniec Pakosław | 0-5 | |
08.10.2017 | 11:30 | Kormoran Święciechowa | Grom Czacz | 2-5 | |
08.10.2017 | 12:00 | Lew Pogorzela | Błękitni Kąkolewo | 6-1 | |
08.10.2017 | 15:00 | Rawia II Rawicz | Sokół Chwałkowo | 4-2 | |
08.10.2017 | 15:30 | Piast Belęcin | Wielkopolanka Szelejewo | 3-0 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
14.10.2017 | 15:30 | Wielkopolanka Szelejewo | Pelikan Dębno Polskie | 4-1 | |
14.10.2017 | 16:00 | Awdaniec Pakosław | Grom Czacz | 0-2 | |
14.10.2017 | 16:00 | Błękitni Kąkolewo | Kormoran Święciechowa | 3-1 | |
14.10.2017 | 16:00 | Ruch Bojanowo | Rawia II Rawicz | 1-2 | |
15.10.2017 | 11:00 | Tur Turew | Lew Pogorzela | 1-1 | |
15.10.2017 | 14:00 | LUKS Stare Bojanowo | Piast Belęcin | 3-2 | |
15.10.2017 | 16:00 | Sokół Chwałkowo | Piast Poniec | 2-7 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
21.10.2017 | 14:30 | Piast Poniec | Ruch Bojanowo | 3-1 | |
21.10.2017 | 15:30 | Grom Czacz | Błękitni Kąkolewo | 1-1 | |
21.10.2017 | 15:30 | Lew Pogorzela | Wielkopolanka Szelejewo | 3-2 | |
21.10.2017 | 15:30 | Pelikan Dębno Polskie | LUKS Stare Bojanowo | 3-1 | |
22.10.2017 | 11:30 | Kormoran Święciechowa | Tur Turew | 3-1 | |
22.10.2017 | 15:00 | Piast Belęcin | Sokół Chwałkowo | 3-3 | |
22.10.2017 | 16:00 | Rawia II Rawicz | Awdaniec Pakosław | 3-2 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
28.10.2017 | 15:00 | Awdaniec Pakosław | Błękitni Kąkolewo | 5-0 | |
28.10.2017 | 15:00 | Ruch Bojanowo | Piast Belęcin | 2-0 | |
28.10.2017 | 15:00 | Wielkopolanka Szelejewo | Kormoran Święciechowa | 1-1 | |
29.10.2017 | 11:00 | Tur Turew | Grom Czacz | 2-0 | |
29.10.2017 | 14:00 | LUKS Stare Bojanowo | Lew Pogorzela | 1-3 | |
29.10.2017 | 14:00 | Sokół Chwałkowo | Pelikan Dębno Polskie | 1-2 | |
29.10.2017 | 14:00 | Rawia II Rawicz 05/06 | Piast Poniec | 1-2 |
Dzień | Godz. | Gospodarz | Gość | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
04.11.2017 | 14:00 | Błękitni Kąkolewo | Tur Turew | 3-2 | |
04.11.2017 | 14:00 | Pelikan Dębno Polskie | Ruch Bojanowo | 5-2 | |
04.11.2017 | 14:00 | Piast Belęcin | Rawia II Rawicz | 3-0 | |
05.11.2017 | 11:00 | Grom Czacz | Wielkopolanka Szelejewo | 2-1 | |
05.11.2017 | 11:00 | Lew Pogorzela | Sokół Chwałkowo | 3-1 | |
05.11.2017 | 11:30 | Kormoran Święciechowa | LUKS Stare Bojanowo | 5-3 | |
05.11.2017 | 12:00 | Piast Poniec | Awdaniec Pakosław | 1-0 |
14 KOLEJKA - 24.03.2018 |
|
15:00 Awdaniec Pakosław - Tur Turew |
0-0 |
15:00 Pelikan Dębno Polskie - Rawia II Rawicz |
0-3 |
15:00 Piast Belęcin - Piast Poniec |
0-3 |
-- Tomasz Dorociak (49), Krzysztof Karch (58), Tomasz Szumny (61), |
|
15:00 Ruch Bojanowo - Lew Pogorzela |
2-5 |
15:00 Sokół Chwałkowo - Kormoran Święciechowa |
4-1 |
15:30 Wielkopolanka Szelejewo - Błękitni Kąkolewo |
|
11:00 Grom Czacz - LUKS Stare Bojanowo |
2-0 |
15 KOLEJKA - 31.03.2018 |
|
15:00 LUKS Stare Bojanowo - Błękitni Kąkolewo |
2-4 |
15:00 Piast Belęcin - Awdaniec Pakosław |
1-4 |
15:00 Piast Poniec - Pelikan Dębno Polskie |
4-1 |
Krzysztof Karch (20), Krzysztof Karch (45), Tomasz Szumny (80), Dawid Skiba (87), - Marek Bagiński (71), |
|
13:30 Ruch Bojanowo - Kormoran Święciechowa |
2-1 |
16:00 Sokół Chwałkowo - Grom Czacz |
2-2 |
15:00 Wielkopolanka Szelejewo - Tur Turew |
3-1 |
15:00 Rawia II Rawicz - Lew Pogorzela |
0-4 |
16 KOLEJKA - 07.04.2018 |
|
15:00 Ruch Bojanowo - Grom Czacz |
0-3 |
15:30 Pelikan Dębno Polskie - Piast Belęcin |
5-2 |
16:00 Błękitni Kąkolewo - Sokół Chwałkowo |
2-3 |
11:00 Piast Poniec - Lew Pogorzela |
0-1 |
- Adam Staszewski (68), |
|
11:30 Kormoran Święciechowa - Rawia II Rawicz |
3-1 |
14:00 Awdaniec Pakosław - Wielkopolanka Szelejewo |
1-1 |
14:00 Tur Turew - LUKS Stare Bojanowo |
3-2 |
17 KOLEJKA - 14.04.2018 |
|
15:00 Ruch Bojanowo - Błękitni Kąkolewo |
2-1 |
15:30 Sokół Chwałkowo - Tur Turew |
7-0 |
16:00 Pelikan Dębno Polskie - Awdaniec Pakosław |
1-4 |
16:00 Piast Poniec - Kormoran Święciechowa |
3-0 |
Patryk Kowalski (6), Krzysztof Karch (81), Tomasz Szumny (92), |
|
14:00 LUKS Stare Bojanowo - Wielkopolanka Szelejewo |
3-0 |
15:00 Piast Belęcin - Lew Pogorzela |
2-2 |
15:00 Rawia II Rawicz - Grom Czacz |
2-4 |
18 KOLEJKA – 21-22.04.2018 |
|
16:00 Błękitni Kąkolewo - Rawia II Rawicz |
3-0 |
16:00 Wielkopolanka Szelejewo - Sokół Chwałkowo |
3-4 |
17:00 Awdaniec Pakosław - LUKS Stare Bojanowo |
5-1 |
17:00 Lew Pogorzela - Pelikan Dębno Polskie |
4-0 |
11:00 Grom Czacz - Piast Poniec |
0-3 wo |
Wynik zweryfikowany z 3 - 1 na 0 - 3 ze względu na udział w drużynie Gromu nieuprawnionego zawodnika |
|
11:30 Kormoran Święciechowa - Piast Belęcin |
0-2 |
14:00 Tur Turew - Ruch Bojanowo |
2-0 |
19 KOLEJKA - 28.04.2018 |
|
12:00 Sokół Chwałkowo - LUKS Stare Bojanowo |
4-0 |
15:00 Ruch Bojanowo - Wielkopolanka Szelejewo |
1-2 |
16:00 Pelikan Dębno Polskie - Kormoran Święciechowa |
0-4 |
16:00 Piast Poniec - Błękitni Kąkolewo |
6-2 |
Patryk Kowalski (17), Damian Drewnowski (21), Krzysztof Karch (31), Krzysztof Karch (36), |
|
15:00 Lew Pogorzela - Awdaniec Pakosław |
3-1 |
16:00 Piast Belęcin - Grom Czacz |
1-5 |
15:00 Rawia II Rawicz - Tur Turew |
1-1 |
20 KOLEJKA - 03.05.2018 |
|
15:00 Awdaniec Pakosław - Sokół Chwałkowo |
1-2 |
15:00 Błękitni Kąkolewo - Piast Belęcin |
3-4 |
15:00 Grom Czacz - Pelikan Dębno Polskie |
7-0 |
15:00 Kormoran Święciechowa - Lew Pogorzela |
2-3 |
15:00 LUKS Stare Bojanowo - Ruch Bojanowo |
3-0 |
15:00 Tur Turew - Piast Poniec |
3-8 |
Bramki dla gospodarzy padły w 70., 75. i 90. minucie meczu. |
|
-- Krzysztof Karch (5), Tomasz Szumny (8), Krzysztof Karch (12), Tomasz Szumny (25), |
|
15:00 Wielkopolanka Szelejewo - Rawia II Rawicz |
0-2 |
21 KOLEJKA - 05.05.2018 |
|
17:00 Pelikan Dębno Polskie - Błękitni Kąkolewo |
3-2 |
17:00 Piast Poniec - Wielkopolanka Szelejewo |
5-1 |
Krzysztof Karch (17), Tomasz Szumny (41), Dawid Skiba (53), Damian Drewnowski (67), |
|
17:00 Ruch Bojanowo - Sokół Chwałkowo |
0-2 |
11:30 Kormoran Święciechowa - Awdaniec Pakosław |
3-0 |
15:00 Piast Belęcin - Tur Turew |
4-0 |
15:00 Rawia II Rawicz - LUKS Stare Bojanowo |
5-1 |
17:00 Lew Pogorzela - Grom Czacz |
0-0 |
22 KOLEJKA - 12.05.2018 |
|
16:00 Błękitni Kąkolewo - Lew Pogorzela |
0-3 |
16:00 Wielkopolanka Szelejewo - Piast Belęcin |
4-2 |
16:30 Sokół Chwałkowo - Rawia II Rawicz |
5-0 |
18:00 Awdaniec Pakosław - Ruch Bojanowo |
2-2 |
15:00 Grom Czacz - Kormoran Święciechowa |
2-3 |
14:00 LUKS Stare Bojanowo - Piast Poniec |
3-4 |
/-/ 80., /-/ 82. /-/ 91. |
|
-- Damian Drewnowski (7), Damian Drewnowski (16), Krzysztof Matecki (20), Jakub Giera (52), |
|
14:00 Tur Turew - Pelikan Dębno Polskie |
4-1 |
23 KOLEJKA - 19.05.2018 |
|
15:00 Pelikan Dębno Polskie - Wielkopolanka Szelejewo |
2-2 |
16:00 Piast Poniec - Sokół Chwałkowo |
2-5 |
Tomasz Szumny (13), Tomasz Szumny (59), -- Szymon Kędziora (11), Szymon Kędziora (27), |
|
17:00 Lew Pogorzela - Tur Turew |
4-0 |
17:00 Grom Czacz - Awdaniec Pakosław |
3-2 |
17:00 Piast Belęcin - LUKS Stare Bojanowo |
5-4 |
11:30 Kormoran Święciechowa - Błękitni Kąkolewo |
6-1 |
17:00 Rawia II Rawicz - Ruch Bojanowo |
1-2 |
24 KOLEJKA - 26.05.2018 |
|
13:00 Ruch Bojanowo - Piast Poniec |
1-3 |
Piotr Cheba, -- Tomasz Szumny, Tomasz Szumny, Patryk Kowalski, |
|
16:00 Błękitni Kąkolewo - Grom Czacz |
2-8 |
16:00 Wielkopolanka Szelejewo - Lew Pogorzela |
3-5 |
15:00 Awdaniec Pakosław - Rawia II Rawicz |
9-1 |
17:00 Sokół Chwałkowo - Piast Belęcin |
5-7 |
17:00 LUKS Stare Bojanowo - Pelikan Dębno Polskie |
0-4 |
25 KOLEJKA - 02.06.2018 |
|
15:00 Pelikan Dębno Polskie - Sokół Chwałkowo |
2-2 |
18:00 Lew Pogorzela - LUKS Stare Bojanowo |
10-0 |
15:00 Błękitni Kąkolewo - Awdaniec Pakosław |
5-2 |
15:00 Grom Czacz - Tur Turew |
4-1 |
15:00 Kormoran Święciechowa - Wielkopolanka Szelejewo |
3-2 |
15:00 Piast Belęcin - Ruch Bojanowo |
3-2 |
12:00 Piast Poniec - Rawia II Rawicz |
3-1 |
Tomasz Dorociak (47), Damian Drewnowski (59), Krzysztof Karch (69), |
26 KOLEJKA - 09.06.2018 |
|
16:00 Rawia II Rawicz - Piast Belęcin |
1-4 |
15:00 Ruch Bojanowo - Pelikan Dębno Polskie |
6-1 |
14:00 Tur Turew - Błękitni Kąkolewo |
3-5 |
15:00 Awdaniec Pakosław - Piast Poniec |
5-6 |
Dawid Durczewski, Hubert Panek, Bartosz Krenc, Karol Deka, Wojciech Cieplik, |
|
15:00 LUKS Stare Bojanowo - Kormoran Święciechowa |
0-2 |
15:00 Sokół Chwałkowo - Lew Pogorzela |
2-1 |
15:00 Wielkopolanka Szelejewo - Grom Czacz |
3-7 |