Piast Poniec - Futsal Oborniki na początek przygotowań

2019-09-04

Z końcem sierpnia do treningów powrócili zawodnicy sekcji futsalu. Mimo, że do startu rozgrywek zostało jeszcze kilka tygodni, od początku przygotowań nowy szkoleniowiec drużyny, Krzysztof Kaczmarzyk stara się nie tracić czasu.

We wtorkowy wieczór, 3 września Piast Poniec w meczu towarzyskim zmierzył się z pierwszoligowcem z Obornik. Przed rozpoczęciem spotkania trenerzy ustalili, że pojedynek będzie trwał 3 części: 2 x 15 i 1 x 20 minut. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gości 1 – 13. W poszczególnych częściach padły wyniki: 1 – 1; 0 – 6; 0 – 6.

Wynik meczu nie był dla nas najważniejszy – powiedział Krzysztof Kaczmarzyk, jesteśmy dopiero po jednej jednostce treningowej, goście z Obornik są zdecydowane na innym etapie przygotowań, gdyż wkrótce rozpoczną się rozgrywki ligowe. Chciałem też, żeby wszyscy chłopacy zagrali dzisiaj, złapali kilkanaście minut. Wiemy gdzie są braki, wiemy nad czym pracować. Myślę, że z każdym kolejnym tygodniem drużyna będzie wyglądała lepiej. Chcemy grać z lepszymi od siebie, gdyż tylko od nich możemy się uczyć – dodał na zakończenie.

Rewanż z KS Futsal Oborniki odbędzie się 14 września.