Zwycięski wyjazd Piasta.

2019-09-16

Piast Poniec nie zwalnia tempa. W sobotę 14 września wywalczył komplet punktów, pokonując w Czaczu miejscowy Grom 2 – 1.

Mecz rozpoczął się dobrze dla zawodników z Ponieca. Już w 5 minucie objęli oni prowadzenie. Po podaniu Marcina Dawidziaka gola zdobył Tomasz Szumny. Do końca połowy wynik się nie zmienił. Druga część gry rozpoczęła się z kolei dobrze dla gospodarzy. Szybko, bo już w 48 minucie zdołali ono wyrównać. Gdy wydawać się mogło, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, w doliczonym czasie gry Krzysztof Karcz zdobywając gola zapewnił gościom z Ponieca trzy punkty.

Po sześciu kolejkach Piast z 16 punktami przewodzi w tabeli. Na uwagę zasługuje bardzo dobry bilans bramowy 20 – 2.

W kolejnym spotkaniu, w sobotę 21 września o godz. 16.00 podopieczni Andrzeja Loksia zmierzą się przed własną publicznością z Dębem Kębłowo. Goście aktualnie z 7 punktami zajmują 9 pozycję w tabeli.