Piast Poniec - Dąb Kębłowo 3 - 2

2019-09-23

Mimo niekorzystnego wyniku nie poddali się i walczyli do końca. Determinacja opłaciła się. Piast Poniec zwyciężył i zdobył trzy kolejne punkty.

W sobotnie popołudnie zawodnicy ponieckiego Piasta podejmowali na własnym stadionie drużynę Dębu Kębłowo. Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy w 10 minucie za sprawą Krzysztofa Karcha objęli prowadzenie. Do końca pierwszej połowy wynik meczu nie zmienił się. Drugą część gry zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście, którzy zdołali doprowadzić do wyrównania. W 79 minucie gry zawodnicy Dębu wyszli na prowadzenie. W 83 minucie Krzysztof Karcz doprowadził do wyrównania, pewnie wykonując rzut karny. Trzeba przyznać, że Piast walczył do końcowego gwiazdka. Na minutę przed zakończeniem meczy Tomasz Dorociak zdobył gola na wagę trzech punktów.

Po siedmiu kolejkach Piast przewodzi w tabeli. Ma na swoim koncie 19 punktów i bilans bramek 23 – 4. W ósmej kolejce zawodnicy z Poniec udadzą się na mecz wyjazdowy do Pudliszek. Spotkanie odbędzie się sobotę 28 września, początek o godz. 16.00.