Młodzik zadebiutował w lidze.

2020-10-12

Dziś na siatkarskim parkiecie w kategorii młodzika zadebiutowali Nasi chłopcy.

W 1 kolejce rozgrywek o Mistrzostwo Wielkopolski podejmowaliśmy MKS Jarocin i KS Volley Turek. Spotkanie z Jarocinem przegrywamy 0:2. W pierwszym secie była bardzo zacięta walki i byliśmy blisko wygranej, niestety 26:24 wygrywają goście. Drugi set już wyraźniej dla przyjezdnych 25;18. W drugim spotkaniu dzisiejszego dnia, mierzymy się z KS Volley Turek. Gramy zdecydowanie lepiej niż w poprzednim spotkaniu. W pierwszym secie prowadzimy 24:17 i niestety od tego momentu punkty zdobywają tylko goście i przegrywamy 24:26. Drugi set należy zdecydowanie do Nas i po raz pierwszy w Wielkopolskiej lidze młodzika zdobywamy set. Niestety w tie breaku nie potrafimy nawiązać walki i przegrywamy 1:2.
rnJak na pierwszy raz w rozgrywkach młodzika zagraliśmy całkiem nieźle. Było naprawdę wiele momentów bardzo dobrej gry. Niestety też sporymi fragmentami popełnialiśmy zbyt wiele błędów własnych. W najbliższych tygodniach czeka Nas sporo pracy, ale obiecujemy że z każdym turniejem będziemy się prezentować coraz lepiej. Dziś zagraliśmy w składzie: Maks Wasiak - kapitan, Bartek Student, Cyprian Brodziak, Filip Rychel, Dominik Wróblewski, Szymon Wróbel, Paweł Czabajski, Fabian Wosiński, Filip Dwojak, Paweł Kapitan