Derby dla Futsalu Gostyń

2020-11-16

Pojedynki Piasta Poniec z Futsalem Gostyń niosą za sobą zawsze mnóstwo emocji. Nie inaczej było w niedzielny wieczór w hali widowiskowo – sportowej w Poniecu. W meczu 3 kolejki II ligi futsalu Piast podejmował gości z Gostynia.

Mecz to dwie różne połowy w wykonaniu gospodarzy. W pierwszej części gry zwodnicy z Gostynia osiągnęli przewagę, skutecznie kończyli kontrataki i wykorzystywali błędy po stronie Piasta. Wynik 1 – 6 nie dawał dużych szans przed drugą połową. Ta na domiar złego rozpoczęła się od gola dla drużyny z Gostynia. Przy wyniki 1 – 7 zawodnicy z Ponieca zaczęli zupełnie inną grę. Trzy gole w niecałą minutę, następnie kolejny gol i zrobiło się 5 – 7. Przy tym wyniku Piast nie wykorzystał rzutu karnego lecz chwilę później zdobył 6 gola. Na więcej nie starczyło czasu. Derby dla Futsalu Gostyń.

Gole dla Piasta zdobyli Patryk Przymus x 4 i Łukasz Janowicz x 2.