Zwycięstwo Piasta w Złotowie

2021-02-15

Zwycięstwem Piasta Poniec 5 - 3 zakończył się najdalszy w tym sezonie wyjazd zawodników futsalu. Zamykająca ligową tabelę Perfecta postawiła gościom z Ponieca trudne warunki. Na szczęście dla gości tego dnia to oni mogli cieszyć się z 3 punktów.

Mecz okazał się bardzo interesujący, z licznymi zwrotami akcji. Na prowadzenie po golu Filipa Walczaka wyszedł Piast, po chwili gospodarze zdołali wyrównać i zdobyć gola dającego prowadzenie. Piast odpowiedział błyskawicznie. Do remisu doprowadził Emilian Prałat. Kolejnego gola zdobyli gospodarze, ponownie wychodząc na prowadzenie, i ponownie Piast doprowadził do remisu. Patryk Moryson ustalił remisowy wynik do przerwy.

Druga część spotkania obfitowała w liczne akcje, jednak żadna ze stron nie potrafiła zdobyć gola. Wydawać się już mogło, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, wtedy na strzał z ostrego kąta zdecydował się Marcin Kajoch, który zaskoczył bramkarza Perfecty. Na 2 sek przed końcem Łukasz Janowicz wykorzystując przedłużony rzut karny ustalił wynik spotkania na 5 - 3 dla Piasta.    

Galeria


© 2021 Development By Nuss Software