Wygrana z czystym kontem w Śremie.

2021-11-08

W niedzielne popołudnie drugi zespół Piast Poniec wybrał się na mecz do Śremu, gdzie rozegrał mecz z Uczniowskim Klubem Sportowym Śrem II. Od początku spotkania drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę i prowadziła grę, a nasz zespół poprzez szybkie kontry wyprowadzał swoje akcje. W 20 minucie po odbiorze w środku boiska przez Macieja Maja sytuację ma Wojtek Alejski i prowadzimy 1:0 .

W 30 minucie podwyższamy prowadzenie w spotkaniu po dobrym rozegraniu rzutu z autu, Rodewald umieszcza piłkę w siatce i mamy 2:0. Z takim też wynikiem schodzimy na przerwę. W drugiej części gra wyglądała podobnie, dobra i uważna gra w obronie i czyhanie na kontry. Taka nadarzyła się w 90 minucie, gdzie po błędzie przeciwnika Bartosz Nowak ustala wynik spotkania na 3:0.

1:0 Wojtek Alejski (Bartosz Nowak)
2:0 Daniel Rodewald (Bartosz Nowak)
3:0 Bartosz Nowak