Nieudany powrót na stadion Piasta.

2021-11-22

W spotkaniu 14 kolejki klasy okręgowej Red Box gr. 5 Piast podejmował na swoim boisku zespół zajmujący 12 lokatę w tabeli MTS Pawłowice. Rywal tego dnia był bardzo dobrze dysponowany co potwierdził w 10 min. strzelając bramkę na 0-1. Zawodnicy Piasta szybko chcieli odpowiedzieć gościom, jednak ci w 25 minucie dokładają na swoje konto drugiego gola.

Pomimo kilku dogodnych sytuacji dla naszego zespołu schodzimy do szatni przy wyniku 0-2 dla MTS-u. Druga połowa spotkania nie zmienia oblicza meczu, Piast próbuje gonić, a to goście w 62 min. strzelają kolejna bramkę. W 67 minucie po składnej akcji bramkę dla Piasta zdobywa Eryk Andrzejak. Niestety kilkanaście minut później kolejnego gola dokładają goście i mamy 1-4. Na osłodę tego spotkania bramkę na 2-4 w 89 minucie zdobywa jeszcze Patryk Gendera. To nie był zdecydowanie nasz dzień. Przegrywamy z MTS Pawłowice i tracimy pozycję lidera rozgrywek.