Wicemistrzostwo Maro III Wielkopolskiej Ligi dla Piasta

2022-03-11

Drużyna Futsalu Poznań przyjechała do Ponieca, żeby odwrócić niekorzystny bilans pojedynków wyjazdowych. Od początku spotkania stroną przeważającą był jednak zespół Piasta, który starał się oddawać dużo strzałów. Większa część z nich była jednak niecelna lub zablokowana.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył Biały, który po przechwycie w środku pola ruszył w kierunku bramki i mocno uderzył zza pola karnego. Kiedy wydawało się, że kolejnego gola dołożą gospodarze bramkę zdobywają goście i na tablicy widnieje remis 1-1. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, po ręce w polu karnym bramkę z zrzutu karnego zdobywa Janowicz. Goście też mieli kilka swoich okazji do zdobycia bramki jednak świetnie spisywał się poniecki bramkarz. Kilka minut później Piast dołożył trzecią bramkę. Swojego gola strzelił w tym spotkaniu Dudkowiak.  Goście podjęli ryzyko gry bez brmkarza i stracili kolejnego gola, którego zdobył Mrozek. Takim wynikiem zakończyło się to spotkanie i wicemistrzostwo Maro III Wielkopolskiej Ligi Futsalu stało się faktem.

Piast Poniec – iCEA Futsal Poznań 4:1 (1:1)

1:0 - Biały 10'

1:1 - Nawrocki 17'

2:1 - Janowicz 23'-k.

3:1 - Dudkowiak 29'

4:1 - Mrozek 37'