Pierwsza wiosenna porażka Piasta

2019-04-15

Podopieczni trenera Leszka Krzyżostaniaka doznali pierwszej wiosennej porażki. W wyjazdowym meczu w Czaczu ulegli miejscowemu Gromowi 2  -1.

Po trzech wiosennych remisach zawodnicy Piasta Poniec ulegli Gromowi Czacz 2 - 1. Gospodarze lepiej rozpoczęli zawody i już w 11 minucie objęli prowadzenie. Po 28 minutach na tablicy widniał wynik 2 - 0 dla miejscowych. Tak też zakończyła się pierwsza połowa. Na początku drugiej części meczu najskuteczniejszy zawodnik Piasta - Krzysztof Karch zdobył gola kontaktowego, ale jak się okazało była to jedyna bramka, którą tego dnia zdobyli goście.

W kolejnym meczu Piast Poniec podejmie Brenewię Wijewo. Mecz odbędzie się w Poniecu 20 kwietnia o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy.