Trampkarze podsumowali rok

2018-01-02

Od sierpnia 2017r. funkcjonuje nowa kategoria wiekowa w sekcji piłki nożnej klubu PKS Piast Poniec. Mowa o trampkarzach, czyli młodzieży w wieku 13-14 lat, która trenuje pod okiem trenera Adriana Sobkowiaka.

Podczas pierwszej rundy w ramach rozgrywek OZPN Leszno drużynie udało się zdobyć 3 punkty. Dorobek ten z pewnością cieszy w kontekście debiutu w rozgrywkach, a jednocześnie zaostrza apetyty na jego znaczne powiększenie w rundzie wiosennej. Zawodnicy trenują cały rok korzystając z gminnych obiektów sportowych -  stadionie sportowym przy ulicy Harcerskiej, na którym drużyna rozgrywa swoje spotkania ligowe oraz kompleksie boisk sportowo – rekreacyjnych „ORLIK 2012” i hali widowiskowo – sportowej.
Dzięki finansowemu wsparciu Pana Łukasza Marciniaka oraz drugiego sponsora, który chciał pozostać anonimowy, drużyna ubrana została w klubowe dresy co pozwala trenować na świeżym powietrzu w każdych warunkach atmosferycznych. Podsumowanie pierwszej rundy rozgrywek to zorganizowany przez trenera wspólny wypad na bowling, któremu oczywiście towarzyszyła nuta sportowej rywalizacji, lecz w nieco innym charakterze niż ma to miejsce zazwyczaj, na boisku piłkarskim. Zawodnicy wraz z Panią kapitan otrzymali również poczęstunek w postaci pizzy i napojów. Wspólne rozmowy i żarty nie ustawały nawet na chwilę co z pewnością pozwalało na zacieśnianie więzi i budowanie ducha drużyny.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do drużyny, bez względu na wiek zapraszamy na wspólne treningi.

Kontakt do trenera Adriana Sobkowiaka
telefon: 726 112 235
mail: scholes1818@gmail.com

Galeria


© 2018 Development By Nuss Software