Tenis stołowy - sezon 2018/19 IV liga gr.1

2018-08-02

Wyniki spotkań - sezon 2018/19 IV liga gr. 1

I seria 30.09.2018 r / niedziela /

Gospodarze Goście Godzina
KS Wamet Dąbcze II UKS Promień Krzywin II przeł.
LZS UKS Bodzewo II LZS UKS Bodzewo 9:9
LKS Spółdzielca Kobylin LKS Błękitni Niechłód II 7:11
UKS Piast Poniec UKS Golina Wielka 12:6

II seria 07.10.2018 r / niedziela /

Gospodarze Goście Godzina
KS Wamet Dąbcze II UKS Golina Wielka 7:11
LKS Błękitni Niechłód II LZS UKS Bodzewo 12:6
UKS Piast Poniec LZS UKS Bodzewo II 9:9
UKS Promień Krzywin II LKS Spółdzielca Kobylin 4:14

III seria 14.10.2018 r / niedziela /

Gospodarze Goście Godzina
LKS Spółdzielca Kobylin KS Wamet Dąbcze II 15:3
LZS UKS Bodzewo II UKS Golina Wielka 6:12
LZS UKS Bodzewo UKS Promień Krzywin II 16:2
LKS Błękitni Niechłód II UKS Piast Poniec 14:4

IV seria 28.10.2018 r / niedziela /

Gospodarze Goście Godzina
KS Wamet Dąbcze II LZS UKS Bodzewo II 9:9
LKS Spółdzielca Kobylin LZS UKS Bodzewo 11:7
UKS Golina Wielka LKS Błękitni Niechłód II 10:8
UKS Piast Poniec UKS Promień Krzywin II 12:6

V seria 04.11.2018 r / niedziela /

Gospodarze Goście Godzina
LZS UKS Bodzewo KS Wamet Dąbcze II 18:0
LZS UKS Bodzewo II LKS Błękitni Niechłód II 9:9
UKS Golina Wielka UKS Promień Krzywin II 11:7
LKS Spółdzielca Kobylin UKS Piast Poniec 7:11

VI seria 18.11.2018 r / niedziela /

Gospodarze Goście Godzina
UKS Piast Poniec KS Wamet Dąbcze II 14:4
LKS Błękitni Niechłód II UKS Promień Krzywin II przeł.
LZS UKS Bodzewo II LKS Spółdzielca Kobylin 9:9
LZS UKS Bodzewo UKS Golina Wielka 13:5

 

VII seria 25.11.2018 r / niedziela /

 

Gospodarze Goście Godzina
KS Wamet Dąbcze II LKS Błękitni Niechłód II 1:17
UKS Promień Krzywin II LZS UKS Bodzewo II 8:10
UKS Piast Poniec LZS UKS Bodzewo 9:9
UKS Golina Wielka LKS Spółdzielca Kobylin 11:7

VIII seria 09.12.2018 r / niedziela /

Gospodarze

Goście Godzina

LKS Błękitni Niechłód II

KS Wamet Dąbcze II

16:2

LZS UKS Bodzewo II UKS Promień Krzywin II

12:6

LZS UKS Bodzewo UKS Piast Poniec

7:11

LKS Spółdzielca Kobylin UKS Golina Wielka

11:7

 

IX seria 16.12.2018 r / niedziela /

Gospodarze

Goście Godzina
KS Wamet Dąbcze II UKS Piast Poniec

1:17

UKS Promień Krzywin II

LKS Błękitni Niechłód II 4:14
LKS Spółdzielca Kobylin LZS UKS Bodzewo II 8:10

UKS Golina Wielka

LZS UKS Bodzewo

7:11

X seria 27.01.2019 r / niedziela /

Gospodarze Goście

Godzina

KS Wamet Dąbcze II

LZS UKS Bodzewo 09.02.2019
LKS Błękitni Niechłód II LZS UKS Bodzewo II

10:00

UKS Promień Krzywin II

UKS Golina Wielka 5:13
UKS Piast Poniec LKS Spółdzielca Kobylin

12:6

 

 

© 2019 Development By Nuss Software