Wyniki turniejów piłki siatkowej

2018-08-02

Wyniki turniejów piłki siatkowej

ROK 2018
6-9.07.2018 Ogólnopolski Finał KINDER+Sport w Zabrzu
dwójki:

XVI miejsce - Zuzanna Lisiecka, Julia Małyszek
10.06.2018 - Borowo
dwójki:

VII miejsce - Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec
V miejsceMarysia Sobczyk, Zosia Ratajczak
I miejsce - Julia Małyszek, Zuzanna Lisiecka
09.06.2018 - XIV Virtus Volley Cup - Wschowa
czwórki:

VIII miejsce - Kasandra Juskowiak, Jessica Musielak, Roksana Rychel, Amelia Zielińska
27.05.2018r. - Finał KINDER+Sport w Rokietnicy
dwójki:

I miejsce - Zuzanna Lisiecja, Julia Małyszek
VII miejsce - Kamila Borowiec, Martyna Sawarzyńska
trójki:
VI miejsce - Kasandra Juskowiak, Jessica Musielak, Amelia Zielińska i Roksana Rychel
26.05.2018r. - Finał KINDER+Sport w Jarocinie
III miejsce - Filip Rychel, Cyprian Brodziak, Maks Wasiak
11-12.05.2018r. XX Ogólnopolski turniej mini siatkówki chłopców
V miejsce - Filip Rychel, Cyprian Brodziak, Maks Wasiak 
22.04.2018r. Półfinał KINDER+Sport w Kaliszu
dwójki:
I miejsce - Filip Rychel, Cyprian Brodziak, Maks Wasiak
21.04.2018r. Półfinał KINDER+Sport w Szamotułach
dwójki:

I miejsce - Julia Małyszek, Zuzia Lisiecka
IV miejsce - Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec
X miejsce - Marysia Sobczyk, Zosia Ratajczak
trójki:
VII miejsce - Amelia Zielińska,  Jessica Musielak, Roksana Rychel
14.04.2018r. III Poniec Volley Cup
dwójki:

III miejsce - Zuzia Lisiecka, Julia Małyszek
VI miejsce - Kamila Borowiec, Martyna Sawarzyńska
XIX miejsce - Marysia Sobczyk, Zosia Ratajczak
trójki:
VI miejsce - Roksana Rychel, Zuzia Kistowska. Jessica Musielak, Kasandra Juskowiak, Amelia Zielińska
08.04.2018r. KINDER+Sport ćwierćfinały w Kaliszu
II miejsce -  Zuzia Lisiecka, Julia Małyszek
IV miejsce - Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec
VI miejsce - Zosia Ratajczak, Marysia Sobczyk 
07.04.2018r. KINDER+Sport ćwierćfinały w Kamionkach 
V miejsce - Cyprian Brodziak, Maks Wasiak
11.03.2018r. MiniLIDER CUP w Rokitnicy
trójki:

VII miejsce - Amelia Zielińska, Roksana Rychel, Kasandra Juskowiak, Jessica Musielak
XIX miejsce - Zuzia Lisiecka, Kamila Borowiec, Zuzia Kistowska, Julia Małyszek

10.03.2018r. MiniLIDER CUP w Rokitnicy
Chłopcy 
dwójki:

II miejsce - Cyprian Brodziak, Maks Wasiak
VIII miejsce - Bartosz Student, Filip Dykiert, Szymon Wróbel
Dziewczyny
V miejsce - Zuzia Lisiecka, Kamila Borowiec
VII miejsce - Marysia Sobczyk, Zosia Ratajczak 

02-03.03.2018r. XX Ogólnopolski turniej mini siatkówki w Miliczu
Dwójki:

IV miejsceJulia Małyszek i Zuzia Lisiecka
Trójki:
XVI miejsce - Roksana Rychel, Kasandra Juskowiak, Jessica Musielak i Amelia Zielińska

03.03.2018r. - Grand Prix Głogowa - 3 runda
I miejsce - Kamila Borowiec, Martyna Sawarzyńską
V miejsce - Zosia Ratajczak, Marysia Sobczyk

24.02.2018r. - Ogólnopolski turniej mini siatkówki w Międzyrzeczu
IX miejsce - Maks Wasiak, Cyprian Brodziak
XXIII miejsce - Kuba Lisiecki, Szymon Wróbel, Bartek Student

11.02.2018r. - II Noworoczny turniej mini siatkówki w Poznaniu
Dwójki:

II miejsce - Julia Małyszek, Zuzanna Lisiecka
X miejsce - Zosia Ratajczak, Marysia Sobczyk, Martyna Sawarzyńska
Trójki:
VI miejsce - Roksana Rychel, Amelia Zielińska, Jessica Musielak, Zuzanna Kistowska

08.02.2018r. - I Zimowy Turniej Mini Siatkówki w Krotoszynie
Dwójki:

I miejsce - Julia Małyszek, Zuzanna Lisiecka
II miejsce - Kamila Borowiec, Martyna Sawarzyńska
V miejsce - Marysia Sobczyk, Zosia Ratajczak

03.02.2018r. Kinder+Sport - Turek
Dwójki:

I miejsce - Julia Małyszek, Zuzanna Lisiecka
III miejsce - Marysia Sobczak, Zosia Ratajczak
V miejsce - Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec
Trójki:
III miejsce - Jessica Musielak, Kasandra Juskowiak, Amelia Zielińska, Roksana Rychel

27.01.2018r. Kinder+Sport - Leszno
Dwójki:
II miejsce - Cyprian Brodziak, Filip Rychel i Maksymilian Wasiak 
IX-XIII miejsca - Szymon Wróbel, Filip Dykiert, Kuba Lisiecki

6.01.2018r. Wielkopolski turniej mini siatkówki w Lesznie
Chłopcy
dwójki:

II miejsce – Cyprian Brodziak, Filip Rychel, Maks Wasiak;
IV miejsce – Kuba Lisiecki, Filip Dykiert, Szymon Wróbel;
Dziewczyny
dwójki:

II miejsce – Julia Małyszek, Marysia Sobczyk, Zuzia Lisiecka
IV miejsce – Zosia Ratajczak, Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec
trójki:
IV miejsce – Amelia Zielińska, Jessica Musielak, Roksana Rychel, Kasandra Juskowiak

ROK 2017
28.10.2017r. III Grand Prix Głogowa o Puchar Prezesa MKS Piast Głogów

Dwójki:
I miejsce - Zuzia Lisiecka, Maria Sobczyk, Julia Małyszek
II miejsce - Kamila Borowiec, Martyna Sawarzyńska, Zosia Ratajczak

Trójki
I miejsce - Amelia Zielińska, Jessica Musielak, Kasandra Juskowiak, Roksana Rychel.

 

4.11.2017r. I Niepodległościowy Turniej Dwójek Siatkarskich dla chłopców z rocznika 2007 i młodszych

1 miejsce SP 11 Kędzierzyn Koźle I
2 miejsce IUKS Poznań I
3 miejsce SP 11 Kędzierzyn Koźle II

6 miejsce PKS Piast Poniec I (Maksymilian Wasiak, Cyprian Brodziak, Filip Rychel)

34 miejsce PKS Piast Poniec (Jakub Lisiecki, Filip Dykiert, Szymon Wróbel)

1-3.12.2017r. Ogólnopolski turniej minisiatkówki w Tuszynie

dwójki:
11 miejsce - Julia Małyszek, Zuzia Lisiecka, Marysia Sobczyk
13 miejsce - Zosia Ratajczak, Kamila Borowiec, Martyna Sawarzyńska

trójki:
17-21 - Amelia Zielińska, Roksana Rychel, Kasandra Juskowiak i Jessica Musielak

10.12.2017r. II kolejka III Grand Prix Głogowa o Puchar Prezesa MKS Piast Głogów

dwójki:
1 miejsce - Julia Małyszek, Zuzanna Lisiecka
2 miejsce - Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec i Zosia Ratajczak. 
trójki:
1 miejsce - Kasandra Juskowiak, Roksana Rychel, Zuzia Kistowska i Amelia Zielińska

16.12.2017r. XXI Ogólnopolski Mikołajkowy turniej mini siatkówki im.Tadeusza Zajączkowskiego.

dwójki:
3 miejsce - Maks Wasiak, Cyprian Brodziak, Filip Rychel
13 miejsce - Kuba Lisiecki, Szymon Wróbel, Filip Dykiert 

© 2019 Development By Nuss Software