Wyniki spotkań - klasa okręgowa sezon 2018/19

2018-08-02

Wyniki spotkań - klasa okręgowa sezon 2018/19

1 KOLEJKA

17:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Korona Wilkowice

2-0

17:00 Sarnowianka Sarnowa - Helios Czempiń

1-5 

17:00 Zjednoczeni Pudliszki - GKS Włoszakowice

5-1 

18:00 Grom Wolsztyn - Brenewia Wijewo

1-0 

13:00 Piast Poniec - Lew Pogorzela

2-4 

Dominik Berger (4), Tomasz Szumny (36), -- Łukasz Ratajczak, Adam Staszewski, Adam Staszewski, 
Bartłomiej Ziembiński,

17:00 Wisła Borek Wielkopolski - Dąb Kębłowo

3-1 

17:00 Sokół Wroniawy - Tęcza-Osa Osieczna

1-1 

17:00 Sparta Miejska Górka - Grom Czacz

4-3 

2 KOLEJKA - 15.08.2018

16:00 Dąb Kębłowo - Piast Poniec

1 - 2  

Bramka dla gospodarzy padła w 35. minucie meczu.

-- Krzysztof Karch (61), Dawid Skiba (77),

16:00 GKS Włoszakowice - Lew Pogorzela

1-4 

16:00 Grom Czacz - Sokół Wroniawy

9-0 

16:00 Helios Czempiń - Wisła Borek Wielkopolski

1-5 

16:00 Korona Wilkowice - Grom Wolsztyn

4-1 

16:00 Tęcza-Osa Osieczna - Sarnowianka Sarnowa

0-1 

16:00 Zjednoczeni Pudliszki - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-2 

3 KOLEJKA - 18.08.2018

17:00 Grom Wolsztyn - Zjednoczeni Pudliszki

5-0 

17:00 Lew Pogorzela - Dąb Kębłowo

5-0 

17:00 Piast Poniec - Helios Czempiń

1-1 

Krzysztof Karch (4), -- Mateusz Olejniczak (76),

17:00 Sparta Miejska Górka - Korona Wilkowice

1-0 

14:00 Sokół Wroniawy - Brenewia Wijewo

1-1 

15:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - GKS Włoszakowice

5-0 

16:00 Sarnowianka Sarnowa - Grom Czacz

0-1 

16:00 Wisła Borek Wielkopolski - Tęcza-Osa Osieczna

6-0 

4 KOLEJKA - 25.08.2018

17:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Grom Wolsztyn

2-1 

17:00 Korona Wilkowice - Sokół Wroniawy

5-0 

17:00 Zjednoczeni Pudliszki - Sparta Miejska Górka

1-6 

17:00 Grom Czacz - Wisła Borek Wielkopolski

3-2 

16:00 Sarnowianka Sarnowa - Brenewia Wijewo

1-3 

14:00 GKS Włoszakowice - Dąb Kębłowo

0-1 

16:00 Helios Czempiń - Lew Pogorzela

1-3 

17:00 Tęcza-Osa Osieczna - Piast Poniec

3-3 

Patryk Grobelny (29), Jacek Szczerbal (31), Kamil Koden (66), -- Tomasz Dorociak (49),
Krzysztof Karch (54), Bartosz Woliński (74)

5 KOLEJKA - 01.09.2018

17:00 Grom Wolsztyn - GKS Włoszakowice

6-0 

17:00 Lew Pogorzela - Tęcza-Osa Osieczna

2-2 

17:00 Piast Poniec - Grom Czacz

7-0 

Jakub Chwaliszewski (5), Krzysztof Karch (8), Krzysztof Karch (31), Krzysztof Karch (44), 
Jakub Chwaliszewski (55), Krzysztof Karch (57), Krzysztof Karch (67),

17:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Sparta Miejska Górka

0-3 

11:00 Dąb Kębłowo - Helios Czempiń

3-3 

16:00 Sarnowianka Sarnowa - Korona Wilkowice

4-3 

16:00 Wisła Borek Wielkopolski - Brenewia Wijewo

5-1 

6 KOLEJKA

16:00 Zjednoczeni Pudliszki - Sarnowianka Sarnowa

3-5

17:00 Grom Wolsztyn - Sparta Miejska Górka

1-0 

17:00 Korona Wilkowice - Wisła Borek Wielkopolski

0-6 

13:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Sokół Wroniawy

3-1 

11:00 Grom Czacz - Lew Pogorzela

3-4 

13:00 Brenewia Wijewo - Piast Poniec

3-3 

Kamil Kurpisz (32), Przemysław Zielnica (38), Szymon Durkowiak (99 karny), -- Krzysztof Karch (43),
Jakub Chwaliszewski(79), Krzysztof Karch (91),

14:00 GKS Włoszakowice - Helios Czempiń

1-5 

14:00 Tęcza-Osa Osieczna - Dąb Kębłowo

1-2 

 

7 KOLEJKA - 15.09.2018

16:00 Lew Pogorzela - Brenewia Wijewo

4-0 

16:00 Piast Poniec - Korona Wilkowice

0-2 

-- Alvaro Valentin (65), Karol Ratajczak (73),

16:00 Sarnowianka Sarnowa - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

0-4 

16:00 Sparta Miejska Górka - GKS Włoszakowice

5-0 

15:00 Dąb Kębłowo - Grom Czacz

1-0 

14:00 Sokół Wroniawy - Grom Wolsztyn

0-4 

15:00 Helios Czempiń - Tęcza-Osa Osieczna

6-0 

16:00 Wisła Borek Wielkopolski - Zjednoczeni Pudliszki

4-0 

 

8 KOLEJKA - 22.09.2018

16:00 Grom Wolsztyn - Sarnowianka Sarnowa

7-1 

16:00 Korona Wilkowice - Lew Pogorzela

1-1 

16:00 Zjednoczeni Pudliszki - Piast Poniec

1-3 

Daniel Paszek II (71 karny), -- Krzysztof Karch (26), Krzysztof Karch (31), Tomasz Szumny (53),

16:00 Grom Czacz - Helios Czempiń

4-2 

13:00 Brenewia Wijewo - Dąb Kębłowo

0-2 

14:00 GKS Włoszakowice - Tęcza-Osa Osieczna

1-3 

16:00 Sparta Miejska Górka - Sokół Wroniawy

3-0 

9 KOLEJKA - 29.09.2018

16:00 Lew Pogorzela - Zjednoczeni Pudliszki

1-0 

16:00 Piast Poniec - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

2-1 

Krzysztof Karch (44), Mariusz Klimasz (63), -- Mateusz Szczefanowicz (71),

15:30 Tęcza-Osa Osieczna - Grom Czacz

3-2 

14:00 Dąb Kębłowo - Korona Wilkowice

2-1 

14:00 Sokół Wroniawy - GKS Włoszakowice

3-1 

16:00 Helios Czempiń - Brenewia Wijewo

4-1 

15:00 Sarnowianka Sarnowa - Sparta Miejska Górka

1-6 

16:00 Wisła Borek Wielkopolski - Grom Wolsztyn

1-1 

10 KOLEJKA - 06.10.2018

16:00 Grom Wolsztyn - Piast Poniec

6-2 

Patryk Rogoziński (15), Krystian Jung (26), Krystian Jung (50), Krzysztof Piosik (54),
 Krzysztof Piosik (64), Maciej Kublik (89),-- Tomasz Dorociak (23), Tomasz Szumny (44),

14:00 Sokół Wroniawy - Sarnowianka Sarnowa

0-2 

15:00 Korona Wilkowice - Helios Czempiń

0-2 

15:00 Zjednoczeni Pudliszki - Dąb Kębłowo

2-5 

13:00 Brenewia Wijewo - Tęcza-Osa Osieczna

4-2 

14:00 GKS Włoszakowice - Grom Czacz

2-1 

15:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Lew Pogorzela

1-1 

15:00 Sparta Miejska Górka - Wisła Borek Wielkopolski

1-1 

 

11 KOLEJKA - 13.10.2018

15:00 Piast Poniec - Sparta Miejska Górka

2-1 

Bartosz Woliński (5), Krzysztof Konieczny III (76), -- Paweł Kowalski III (40),

16:00 Lew Pogorzela - Grom Wolsztyn

4-1 

16:00 Grom Czacz - Brenewia Wijewo

0-6 

16:00 Tęcza-Osa Osieczna - Korona Wilkowice

1-4 

14:00 Dąb Kębłowo - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

3-4 

14:00 Sarnowianka Sarnowa - GKS Włoszakowice

4-0 

15:00 Helios Czempiń - Zjednoczeni Pudliszki

3-0 

15:30 Wisła Borek Wielkopolski - Sokół Wroniawy

6-0 

 

12 KOLEJKA - 20.10.2018

15:00 Grom Wolsztyn - Dąb Kębłowo

5-2 

15:00 Zjednoczeni Pudliszki - Tęcza-Osa Osieczna

4-3 

16:00 Korona Wilkowice - Grom Czacz

5-5 

14:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Helios Czempiń

0-2 

14:00 GKS Włoszakowice - Brenewia Wijewo

0-2 

14:00 Sarnowianka Sarnowa - Wisła Borek Wielkopolski

0-1 

15:00 Sparta Miejska Górka - Lew Pogorzela

3-1 

12 KOLEJKA - 10.03.2019

13:00 Sokół Wroniawy - Piast Poniec

 

 

13 KOLEJKA - 27.10.2018

14:00 Piast Poniec - Sarnowianka Sarnowa

1-0 

Krzysztof Karch (87),

15:00 Grom Czacz - Zjednoczeni Pudliszki

4-2 

15:00 Lew Pogorzela - Sokół Wroniawy

2-1 

15:00 Tęcza-Osa Osieczna - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

0-6 

13:00 Brenewia Wijewo - Korona Wilkowice

4-2 

14:00 Helios Czempiń - Grom Wolsztyn

2-3 

14:00 Wisła Borek Wielkopolski - GKS Włoszakowice

10-0 

15:00 Dąb Kębłowo - Sparta Miejska Górka

3-0 

 

14 KOLEJKA - 04.11.2018

13:30 Sarnowianka Sarnowa - Lew Pogorzela

0-4 

14:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Grom Czacz

3-0 

14:00 GKS Włoszakowice - Korona Wilkowice

0-1 

14:00 Sparta Miejska Górka - Helios Czempiń

2-4 

14:00 Sokół Wroniawy - Dąb Kębłowo

0-1 

13:00 Wisła Borek Wielkopolski - Piast Poniec

4-1 

Patryk Marciniszyn (16), Szymon Andrzejczak (53), Dawid Robak (77), Krzysztof Konieczny (88), 
-- Tomasz Szumny (44),

 

15 KOLEJKA - 10.11.2018

13:00 Korona Wilkowice - Zjednoczeni Pudliszki

 2-3

14:00 Piast Poniec - GKS Włoszakowice

7-2 

Krzysztof Konieczny III (37), Krzysztof Konieczny III (41), Tomasz Dorociak (48), Jakub Chwaliszewski (62),
Maciej Bujak(68), Krzysztof Banaszak (76), Krzysztof Banaszak (87), 
-- Klaudiusz Poloszyk (30), Damian Chrapek (80),

14:00 Grom Czacz - Grom Wolsztyn

1-2 

13:00 Brenewia Wijewo - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-5 

14:00 Dąb Kębłowo - Sarnowianka Sarnowa

3-1 

13:00 Helios Czempiń - Sokół Wroniawy

3-0 

13:00 Tęcza-Osa Osieczna - Sparta Miejska Górka

0-6 

 

16 KOLEJKA - 16.03.2019

14:00 Lew Pogorzela - Piast Poniec

1-1 

Emil Manuszak (7), -- Mariusz Klimasz (65),

15:30 Korona Wilkowice - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-1 

15:30 Tęcza-Osa Osieczna - Sokół Wroniawy

1-0 

16:00 Grom Czacz - Sparta Miejska Górka

2-2 

13:00 Dąb Kębłowo - Wisła Borek Wielkopolski

0-2 

14:00 Brenewia Wijewo - Grom Wolsztyn

0-1 

14:00 GKS Włoszakowice - Zjednoczeni Pudliszki

2-3 

15:00 Helios Czempiń - Sarnowianka Sarnowa

4-1 

 

17 KOLEJKA - 23.03.2019

15:00 Grom Wolsztyn - Korona Wilkowice

2-1 

15:00 Lew Pogorzela - GKS Włoszakowice

10-0 

15:00 Piast Poniec - Dąb Kębłowo

2-2 

Krzysztof Karch (18), Wojciech Alejski (55), -- Mykhailo Ilnytskyi (65 karny), Mykhailo Ilnytskyi (92 karny),

14:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Zjednoczeni Pudliszki

4-1 

14:00 Sokół Wroniawy - Grom Czacz

0-4 

15:00 Sarnowianka Sarnowa - Tęcza-Osa Osieczna

3-0 

15:00 Sparta Miejska Górka - Brenewia Wijewo

2-1 

15:30 Wisła Borek Wielkopolski - Helios Czempiń

0-2 

 

18 KOLEJKA - 30.03.2019

15:00 Zjednoczeni Pudliszki - Grom Wolsztyn

0-2 

16:00 Grom Czacz - Sarnowianka Sarnowa

1-0 

16:00 Korona Wilkowice - Sparta Miejska Górka

1-3 

16:00 Tęcza-Osa Osieczna - Wisła Borek Wielkopolski

0-1 

14:00 Brenewia Wijewo - Sokół Wroniawy

4-3 

14:00 GKS Włoszakowice - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-4 

15:00 Dąb Kębłowo - Lew Pogorzela

6-3 

16:00 Helios Czempiń - Piast Poniec

0-0 

 

19 KOLEJKA - 06.04.2019

16:00 Grom Wolsztyn - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-0 

16:00 Lew Pogorzela - Helios Czempiń

2-2 

16:00 Piast Poniec - Tęcza-Osa Osieczna

4-2 

Maciej Bujak (67), Marcin Dawidziak (75), Wojciech Alejski (78), Wojciech Alejski (91),
- Kamil Koden (21), Mateusz Ratajski(63),

13:00 Dąb Kębłowo - GKS Włoszakowice

2-0 

14:00 Brenewia Wijewo - Sarnowianka Sarnowa

1-2 

14:00 Sokół Wroniawy - Korona Wilkowice

2-4 

16:00 Sparta Miejska Górka - Zjednoczeni Pudliszki

4-0 

16:00 Wisła Borek Wielkopolski - Grom Czacz

0-1 

 

20 KOLEJKA - 13.04.2019

16:00 Grom Czacz - Piast Poniec

2-1 

Adam Włodarczak (11), Maciej Bossy (28), -- Krzysztof Karch (49),

16:00 Zjednoczeni Pudliszki - Sokół Wroniawy

2-0 

17:00 Tęcza-Osa Osieczna - Lew Pogorzela

1-2 

14:00 Brenewia Wijewo - Wisła Borek Wielkopolski

2-1 

14:00 GKS Włoszakowice - Grom Wolsztyn

3-5 

16:00 Helios Czempiń - Dąb Kębłowo

0-2 

16:00 Korona Wilkowice - Sarnowianka Sarnowa

0-3 

16:00 Sparta Miejska Górka - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

4-1 

 

21 KOLEJKA - 20.04.2019

15:00 Dąb Kębłowo - Tęcza-Osa Osieczna

3-0 

15:00 Helios Czempiń - GKS Włoszakowice

8-0 

15:00 Lew Pogorzela - Grom Czacz

5-1 

15:00 Piast Poniec - Brenewia Wijewo

2-0 

Marcin Dawidziak (58), Krzysztof Karch (93),

15:00 Sarnowianka Sarnowa - Zjednoczeni Pudliszki

3-1 

15:00 Sparta Miejska Górka - Grom Wolsztyn

3-3 

15:00 Sokół Wroniawy - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-2 

15:00 Wisła Borek Wielkopolski - Korona Wilkowice

3-1 

 

22 KOLEJKA - 27.04.2019

14:30 Zjednoczeni Pudliszki - Wisła Borek Wielkopolski

4-3 

16:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Sarnowianka Sarnowa

2-0 

16:00 Grom Czacz - Dąb Kębłowo

0-5 

16:00 Korona Wilkowice - Piast Poniec

0-0 

17:00 Grom Wolsztyn - Sokół Wroniawy

6-0 

17:00 Tęcza-Osa Osieczna - Helios Czempiń

1-1 

14:00 Brenewia Wijewo - Lew Pogorzela

3-0 

14:00 GKS Włoszakowice - Sparta Miejska Górka

1-5 

 

23 KOLEJKA - 30.04.2019

18:00 Piast Poniec - Zjednoczeni Pudliszki

3-1 

Krzysztof Konieczny (25), Krzysztof Konieczny (38), Krzysztof Karch (49), -- Arkadiusz Danielczak (74),

16:00 Lew Pogorzela - Korona Wilkowice

2-1 

16:00 Sokół Wroniawy - Sparta Miejska Górka

0-5 

17:00 Dąb Kębłowo - Brenewia Wijewo

2-1 

17:00 Tęcza-Osa Osieczna - GKS Włoszakowice

4-0 

16:00 Sarnowianka Sarnowa - Grom Wolsztyn

3-0 

16:00 Wisła Borek Wielkopolski - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

2-3 

18:00 Helios Czempiń - Grom Czacz

 

 

24 KOLEJKA - 11.05.2019

16:00 Grom Czacz - Tęcza-Osa Osieczna

6-2 

16:00 Korona Wilkowice - Dąb Kębłowo

1-0 

16:00 Zjednoczeni Pudliszki - Lew Pogorzela

1-5 

17:00 Grom Wolsztyn - Wisła Borek Wielkopolski

2-3 

12:30 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Piast Poniec

1-0 

Michał Wolański,

14:00 Brenewia Wijewo - Helios Czempiń

2-5 

14:00 GKS Włoszakowice - Sokół Wroniawy

1-4 

17:00 Sparta Miejska Górka - Sarnowianka Sarnowa

3-0 

 

26 KOLEJKA - 25.05.2019

16:00 Korona Wilkowice - Tęcza-Osa Osieczna

7-0 

16:00 Sokół Wroniawy - Wisła Borek Wielkopolski

1-5 

17:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Dąb Kębłowo

0-0 

17:00 Grom Wolsztyn - Lew Pogorzela

0-1

17:00 Zjednoczeni Pudliszki - Helios Czempiń

1-4 

14:00 Brenewia Wijewo - Grom Czacz

1-0 

14:00 GKS Włoszakowice - Sarnowianka Sarnowa

2-3 

17:00 Sparta Miejska Górka - Piast Poniec

1-4 

W 7. minucie Kacper Zimny (Sparta Miejska Górka) nie wykorzystał rzutu karnego
(Krzysztof Banaszak obronił).

Edwin Marchewka (48), -- 
Marcin Dawidziak (20), Marcin Dawidziak (27), Marcin Dawidziak (40), Tomasz Szumny (64),

 

27 KOLEJKA - 01.06.2019

15:00 Piast Poniec - Sokół Wroniawy

4-0 

Krzysztof Konieczny III (33), Tomasz Szumny (43), Tomasz Szumny (54), Mariusz Klimasz (85),

16:00 Grom Czacz - Korona Wilkowice

2-4 

17:00 Brenewia Wijewo - GKS Włoszakowice

8-1 

17:00 Lew Pogorzela - Sparta Miejska Górka

2-1 

17:00 Tęcza-Osa Osieczna - Zjednoczeni Pudliszki

0-2 

15:00 Dąb Kębłowo - Grom Wolsztyn

3-2 

16:00 Helios Czempiń - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-2 

16:00 Wisła Borek Wielkopolski - Sarnowianka Sarnowa

3-0 

 

28 KOLEJKA - 08.06.2019

16:00 Korona Wilkowice - Brenewia Wijewo

0-2 

17:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Tęcza-Osa Osieczna

5-0 

17:00 Grom Wolsztyn - Helios Czempiń

1-1 

17:00 Sparta Miejska Górka - Dąb Kębłowo

3-2 

17:00 Zjednoczeni Pudliszki - Grom Czacz

5-7 

14:00 GKS Włoszakowice - Wisła Borek Wielkopolski

1-7 

16:00 Sarnowianka Sarnowa - Piast Poniec

0-4 

-- Tomasz Szumny (38), Krzysztof Konieczny III (49), Krzysztof Karch (61), Mariusz Klimasz (83),

16:00 Sokół Wroniawy - Lew Pogorzela

0-10 

 

29 KOLEJKA - 15.06.2019

14:00 Brenewia Wijewo - Zjednoczeni Pudliszki

1-1 

17:00 Helios Czempiń - Sparta Miejska Górka

2-0 

16:00 Dąb Kębłowo - Sokół Wroniawy

3-1 

16:00 Grom Czacz - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-3 

16:00 Korona Wilkowice - GKS Włoszakowice

3-0 

 

16:00 Lew Pogorzela - Sarnowianka Sarnowa

2-1 

16:00 Piast Poniec - Wisła Borek Wielkopolski

3-3 

Krzysztof Karch (26), Krzysztof Konieczny III (45), Krzysztof Karch (57), -- Marcin Tomczak (16), Patryk Juskowiak (28 karny), Marcin Tomczak (93),

16:00 Tęcza-Osa Osieczna - Grom Wolsztyn

1-4 

 

30 KOLEJKA - 22.06.2019

17:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Brenewia Wijewo

2-2 

17:00 GKS Włoszakowice - Piast Poniec

0-16 

-- Tomasz Szumny (6), Krzysztof Karch (9), Marcin Dawidziak (12), Marcin Dawidziak (23), Krzysztof Karch (34), Krzysztof Karch (35), Krzysztof Karch (51), Krzysztof Karch (53), Marcin Dawidziak (61), Jakub Chwaliszewski (62), Marcin Dawidziak(64), Krzysztof Konieczny III (65), Wojciech Alejski (75), Marcin Dawidziak (80), Tomasz Dorociak (89), Krzysztof Karch (90),

17:00 Grom Wolsztyn - Grom Czacz

10-3 

17:00 Sarnowianka Sarnowa - Dąb Kębłowo

1-0 

17:00 Sokół Wroniawy - Helios Czempiń

0-7 

17:00 Sparta Miejska Górka - Tęcza-Osa Osieczna

4-0 

17:00 Wisła Borek Wielkopolski - Lew Pogorzela

1-1 

17:00 Zjednoczeni Pudliszki - Korona Wilkowice

1-3 

© 2019 Development By Nuss Software