Terminarz spotkań klasa okręgowa - jesień 2018

2018-08-02

Terminarz spotkań klasy okręgowej - jesień 2018

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-11/2018-08-12

1 ZJEDNOCZENI Pudliszki  -  GKS Włoszakowice 2018-08-11 17:00 Stadion Miejski w Pudliszkach (Pudliszki, Fabryczna 54A) :
2 RKS RYDZYNIAK Rydzyna  -  KORONA Wilkowice 2018-08-11 17:00 Rydzyna (Rydzyna, Zamkowa .) :
3 GROM Wolsztyn  -  BRENEWIA Wijewo 2018-08-11 18:00 Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30) :
4 SPARTA Miejska Górka  -  GROM Czacz 2018-08-12 17:00 Miejska Górka (Miejska Górka, Sportowa 9) :
5 SOKÓŁ Wroniawy  -  TĘCZA-OSA Osieczna 2018-08-12 17:00 STADION KS SOKÓŁ WRONIAWY (Wroniawy, Źródlana ) :
6 SARNOWIANKA Sarnowa  -  HELIOS Czempiń 2018-08-11 17:00 Sarnowianka Sarnowa (Rawicz, Gajowa 6) :
7 WISŁA Borek Wlkp.  -  DĄB Kębłowo 2018-08-12 16:00 Stadion Miejski w Borku Wlkp. (Borek Wielkopolski, Sportowa 6) :
8 PIAST Poniec  -  LEW Pogorzela 2018-08-12 13:00 STADION SPORTOWY W PONIECU (Poniec, Harcerska 3) :

Kolejka: 2 w dniach 2018-08-15

9 GKS Włoszakowice  -  LEW Pogorzela 2018-08-15 16:00 GKS Włoszakowice (Grotniki, Piaskowa 1) :
10 DĄB Kębłowo  -  PIAST Poniec 2018-08-15 16:00 Dąb Kębłowo (Kębłowo, Osiedlowa 27) :
11 HELIOS Czempiń  -  WISŁA Borek Wlkp. 2018-08-15 16:00 Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41) :
12 TĘCZA-OSA Osieczna  -  SARNOWIANKA Sarnowa 2018-08-15 16:00 Tęcza-Osa Osieczna (Osieczna, Ogrodowa 1) :
13 GROM Czacz  -  SOKÓŁ Wroniawy 2018-08-15 16:00 BOISKO PIŁKARSKIE GROM CZACZ (Czacz, 27 Stycznia 1) :
14 BRENEWIA Wijewo  -  SPARTA Miejska Górka 2018-08-15 16:00 Gminny Stadion Wijewo (Wijewo, Powstańców Wielkopolskich 19) :
15 KORONA Wilkowice  -  GROM Wolsztyn 2018-08-15 16:00 Korona Wilkowice (Wilkowice 1) :
16 ZJEDNOCZENI Pudliszki  -  RKS RYDZYNIAK Rydzyna 2018-08-15 16:00 Stadion Miejski w Pudliszkach (Pudliszki, Fabryczna 54A) :

Kolejka: 3 w dniach 2018-08-18/2018-08-19

17 RKS RYDZYNIAK Rydzyna  -  GKS Włoszakowice 2018-08-19 15:00 Rydzyna (Rydzyna, Zamkowa .) :
18 GROM Wolsztyn  -  ZJEDNOCZENI Pudliszki 2018-08-18 17:00 Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30) :
19 SPARTA Miejska Górka  -  KORONA Wilkowice 2018-08-18 17:00 Miejska Górka (Miejska Górka, Sportowa 9) :
20 SOKÓŁ Wroniawy  -  BRENEWIA Wijewo 2018-08-19 14:00 STADION KS SOKÓŁ WRONIAWY (Wroniawy, Źródlana ) :
21 SARNOWIANKA Sarnowa  -  GROM Czacz 2018-08-19 16:00 Sarnowianka Sarnowa (Rawicz, Gajowa 6) :
22 WISŁA Borek Wlkp.  -  TĘCZA-OSA Osieczna 2018-08-19 16:00 Stadion Miejski w Borku Wlkp. (Borek Wielkopolski, Sportowa 6) :
23 PIAST Poniec  -  HELIOS Czempiń 2018-08-18 17:00 STADION SPORTOWY W PONIECU (Poniec, Harcerska 3) :
24 LEW Pogorzela  -  DĄB Kębłowo 2018-08-18 17:00 Miejski Stadion w Pogorzeli (Pogorzela, Koźmińska 6) :

Kolejka: 4 w dniach 2018-08-25/2018-08-26

25 GKS Włoszakowice  -  DĄB Kębłowo 2018-08-26 14:00 GKS Włoszakowice (Grotniki, Piaskowa 1) :
26 HELIOS Czempiń  -  LEW Pogorzela 2018-08-26 16:00 Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41) :
27 TĘCZA-OSA Osieczna  -  PIAST Poniec 2018-08-26 17:00 Tęcza-Osa Osieczna (Osieczna, Ogrodowa 1) :
28 GROM Czacz  -  WISŁA Borek Wlkp. 2018-08-25 16:00 BOISKO PIŁKARSKIE GROM CZACZ (Czacz, 27 Stycznia 1) :
29 BRENEWIA Wijewo  -  SARNOWIANKA Sarnowa 2018-08-26 13:00 Gminny Stadion Wijewo (Wijewo, Powstańców Wielkopolskich 19) :
30 KORONA Wilkowice  -  SOKÓŁ Wroniawy 2018-08-25 17:00 Korona Wilkowice (Wilkowice 1) :
31 ZJEDNOCZENI Pudliszki  -  SPARTA Miejska Górka 2018-08-25 17:00 Stadion Miejski w Pudliszkach (Pudliszki, Fabryczna 54A) :
32 RKS RYDZYNIAK Rydzyna  -  GROM Wolsztyn 2018-08-25 17:00 Rydzyna (Rydzyna, Zamkowa .) :

Kolejka: 5 w dniach 2018-09-01/2018-09-02

33 GROM Wolsztyn  -  GKS Włoszakowice 2018-09-01 17:00 Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30) :
34 SPARTA Miejska Górka  -  RKS RYDZYNIAK Rydzyna 2018-09-01 __:__ Miejska Górka (Miejska Górka, Sportowa 9) :
35 SOKÓŁ Wroniawy  -  ZJEDNOCZENI Pudliszki 2018-09-01 17:00 STADION KS SOKÓŁ WRONIAWY (Wroniawy, Źródlana ) :
36 SARNOWIANKA Sarnowa  -  KORONA Wilkowice 2018-09-02 16:00 Sarnowianka Sarnowa (Rawicz, Gajowa 6) :
37 WISŁA Borek Wlkp.  -  BRENEWIA Wijewo 2018-09-02 16:00 Stadion Miejski w Borku Wlkp. (Borek Wielkopolski, Sportowa 6) :
38 PIAST Poniec  -  GROM Czacz 2018-09-01 17:00 STADION SPORTOWY W PONIECU (Poniec, Harcerska 3) :
39 LEW Pogorzela  -  TĘCZA-OSA Osieczna 2018-09-01 17:00 Miejski Stadion w Pogorzeli (Pogorzela, Koźmińska 6) :
40 DĄB Kębłowo  -  HELIOS Czempiń 2018-09-02 15:00 Dąb Kębłowo (Kębłowo, Osiedlowa 27) :

Kolejka: 6 w dniach 2018-09-08/2018-09-09

41 GKS Włoszakowice  -  HELIOS Czempiń 2018-09-09 14:00 GKS Włoszakowice (Grotniki, Piaskowa 1) :
42 TĘCZA-OSA Osieczna  -  DĄB Kębłowo 2018-09-09 17:00 Tęcza-Osa Osieczna (Osieczna, Ogrodowa 1) :
43 GROM Czacz  -  LEW Pogorzela 2018-09-09 11:00 BOISKO PIŁKARSKIE GROM CZACZ (Czacz, 27 Stycznia 1) :
44 BRENEWIA Wijewo  -  PIAST Poniec 2018-09-09 13:00 Gminny Stadion Wijewo (Wijewo, Powstańców Wielkopolskich 19) :
45 KORONA Wilkowice  -  WISŁA Borek Wlkp. 2018-09-08 17:00 Korona Wilkowice (Wilkowice 1) :
46 ZJEDNOCZENI Pudliszki  -  SARNOWIANKA Sarnowa 2018-09-08 16:00 Stadion Miejski w Pudliszkach (Pudliszki, Fabryczna 54A) :
47 RKS RYDZYNIAK Rydzyna  -  SOKÓŁ Wroniawy 2018-09-08 17:00 Rydzyna (Rydzyna, Zamkowa .) :
48 GROM Wolsztyn  -  SPARTA Miejska Górka 2018-09-08 17:00 Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30) :

Kolejka: 7 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

49 SPARTA Miejska Górka  -  GKS Włoszakowice 2018-09-15 16:00 Miejska Górka (Miejska Górka, Sportowa 9) :
50 SOKÓŁ Wroniawy  -  GROM Wolsztyn 2018-09-16 14:00 STADION KS SOKÓŁ WRONIAWY (Wroniawy, Źródlana ) :
51 SARNOWIANKA Sarnowa  -  RKS RYDZYNIAK Rydzyna 2018-09-15 16:00 Sarnowianka Sarnowa (Rawicz, Gajowa 6) :
52 WISŁA Borek Wlkp.  -  ZJEDNOCZENI Pudliszki 2018-09-16 16:00 Stadion Miejski w Borku Wlkp. (Borek Wielkopolski, Sportowa 6) :
53 PIAST Poniec  -  KORONA Wilkowice 2018-09-15 16:00 STADION SPORTOWY W PONIECU (Poniec, Harcerska 3) :
54 LEW Pogorzela  -  BRENEWIA Wijewo 2018-09-15 16:00 Miejski Stadion w Pogorzeli (Pogorzela, Koźmińska 6) :
55 DĄB Kębłowo  -  GROM Czacz 2018-09-16 15:00 Dąb Kębłowo (Kębłowo, Osiedlowa 27) :
56 HELIOS Czempiń  -  TĘCZA-OSA Osieczna 2018-09-16 15:00 Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41) :

Kolejka: 8 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

57 GKS Włoszakowice  -  TĘCZA-OSA Osieczna 2018-09-23 14:00 GKS Włoszakowice (Grotniki, Piaskowa 1) :
58 GROM Czacz  -  HELIOS Czempiń 2018-09-22 16:00 BOISKO PIŁKARSKIE GROM CZACZ (Czacz, 27 Stycznia 1) :
59 BRENEWIA Wijewo  -  DĄB Kębłowo 2018-09-23 13:00 Gminny Stadion Wijewo (Wijewo, Powstańców Wielkopolskich 19) :
60 KORONA Wilkowice  -  LEW Pogorzela 2018-09-22 16:00 Korona Wilkowice (Wilkowice 1) :
61 ZJEDNOCZENI Pudliszki  -  PIAST Poniec 2018-09-22 16:00 Stadion Miejski w Pudliszkach (Pudliszki, Fabryczna 54A) :
62 RKS RYDZYNIAK Rydzyna  -  WISŁA Borek Wlkp. 2018-09-22 16:00 Rydzyna (Rydzyna, Zamkowa .) :
63 GROM Wolsztyn  -  SARNOWIANKA Sarnowa 2018-09-22 16:00 Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30) :
64 SPARTA Miejska Górka  -  SOKÓŁ Wroniawy 2018-09-23 16:00 Miejska Górka (Miejska Górka, Sportowa 9) :

Kolejka: 9 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

65 SOKÓŁ Wroniawy  -  GKS Włoszakowice 2018-09-30 14:00 STADION KS SOKÓŁ WRONIAWY (Wroniawy, Źródlana ) :
66 SARNOWIANKA Sarnowa  -  SPARTA Miejska Górka 2018-09-30 15:00 Sarnowianka Sarnowa (Rawicz, Gajowa 6) :
67 WISŁA Borek Wlkp.  -  GROM Wolsztyn 2018-09-30 16:00 Stadion Miejski w Borku Wlkp. (Borek Wielkopolski, Sportowa 6) :
68 PIAST Poniec  -  RKS RYDZYNIAK Rydzyna 2018-09-29 16:00 STADION SPORTOWY W PONIECU (Poniec, Harcerska 3) :
69 LEW Pogorzela  -  ZJEDNOCZENI Pudliszki 2018-09-29 16:00 Miejski Stadion w Pogorzeli (Pogorzela, Koźmińska 6) :
70 DĄB Kębłowo  -  KORONA Wilkowice 2018-09-30 14:00 Dąb Kębłowo (Kębłowo, Osiedlowa 27) :
71 HELIOS Czempiń  -  BRENEWIA Wijewo 2018-09-30 15:00 Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41) :
72 TĘCZA-OSA Osieczna  -  GROM Czacz 2018-09-29 16:00 Tęcza-Osa Osieczna (Osieczna, Ogrodowa 1) :

Kolejka: 10 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

73 GKS Włoszakowice  -  GROM Czacz 2018-10-07 14:00 GKS Włoszakowice (Grotniki, Piaskowa 1) :
74 BRENEWIA Wijewo  -  TĘCZA-OSA Osieczna 2018-10-07 13:00 Gminny Stadion Wijewo (Wijewo, Powstańców Wielkopolskich 19) :
75 KORONA Wilkowice  -  HELIOS Czempiń 2018-10-06 16:00 Korona Wilkowice (Wilkowice 1) :
76 ZJEDNOCZENI Pudliszki  -  DĄB Kębłowo 2018-10-06 16:00 Stadion Miejski w Pudliszkach (Pudliszki, Fabryczna 54A) :
77 RKS RYDZYNIAK Rydzyna  -  LEW Pogorzela 2018-10-07 15:00 Rydzyna (Rydzyna, Zamkowa .) :
78 GROM Wolsztyn  -  PIAST Poniec 2018-10-06 16:00 Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30) :
79 SPARTA Miejska Górka  -  WISŁA Borek Wlkp. 2018-10-07 15:00 Miejska Górka (Miejska Górka, Sportowa 9) :
80 SOKÓŁ Wroniawy  -  SARNOWIANKA Sarnowa 2018-10-06 14:00 STADION KS SOKÓŁ WRONIAWY (Wroniawy, Źródlana ) :

Kolejka: 11 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

81 SARNOWIANKA Sarnowa  -  GKS Włoszakowice 2018-10-14 14:00 Sarnowianka Sarnowa (Rawicz, Gajowa 6) :
82 WISŁA Borek Wlkp.  -  SOKÓŁ Wroniawy 2018-10-14 15:30 Stadion Miejski w Borku Wlkp. (Borek Wielkopolski, Sportowa 6) :
83 PIAST Poniec  -  SPARTA Miejska Górka 2018-10-13 15:00 STADION SPORTOWY W PONIECU (Poniec, Harcerska 3) :
84 LEW Pogorzela  -  GROM Wolsztyn 2018-10-13 16:00 Miejski Stadion w Pogorzeli (Pogorzela, Koźmińska 6) :
85 DĄB Kębłowo  -  RKS RYDZYNIAK Rydzyna 2018-10-14 14:00 Dąb Kębłowo (Kębłowo, Osiedlowa 27) :
86 HELIOS Czempiń  -  ZJEDNOCZENI Pudliszki 2018-10-14 15:00 Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41) :
87 TĘCZA-OSA Osieczna  -  KORONA Wilkowice 2018-10-13 16:00 Tęcza-Osa Osieczna (Osieczna, Ogrodowa 1) :
88 GROM Czacz  -  BRENEWIA Wijewo 2018-10-13 16:00 BOISKO PIŁKARSKIE GROM CZACZ (Czacz, 27 Stycznia 1) :

Kolejka: 12 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

89 GKS Włoszakowice  -  BRENEWIA Wijewo 2018-10-21 14:00 GKS Włoszakowice (Grotniki, Piaskowa 1) :
90 KORONA Wilkowice  -  GROM Czacz 2018-10-20 16:00 Korona Wilkowice (Wilkowice 1) :
91 ZJEDNOCZENI Pudliszki  -  TĘCZA-OSA Osieczna 2018-10-20 15:00 Stadion Miejski w Pudliszkach (Pudliszki, Fabryczna 54A) :
92 RKS RYDZYNIAK Rydzyna  -  HELIOS Czempiń 2018-10-21 14:00 Rydzyna (Rydzyna, Zamkowa .) :
93 GROM Wolsztyn  -  DĄB Kębłowo 2018-10-20 15:00 Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30) :
94 SPARTA Miejska Górka  -  LEW Pogorzela 2018-10-21 15:00 Miejska Górka (Miejska Górka, Sportowa 9) :
95 SOKÓŁ Wroniawy  -  PIAST Poniec 2018-10-21 14:00 STADION KS SOKÓŁ WRONIAWY (Wroniawy, Źródlana ) :
96 SARNOWIANKA Sarnowa  -  WISŁA Borek Wlkp. 2018-10-21 14:00 Sarnowianka Sarnowa (Rawicz, Gajowa 6) :

Kolejka: 13 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

97 WISŁA Borek Wlkp.  -  GKS Włoszakowice 2018-10-28 14:00 Stadion Miejski w Borku Wlkp. (Borek Wielkopolski, Sportowa 6) :
98 PIAST Poniec  -  SARNOWIANKA Sarnowa 2018-10-27 14:00 STADION SPORTOWY W PONIECU (Poniec, Harcerska 3) :
99 LEW Pogorzela  -  SOKÓŁ Wroniawy 2018-10-27 15:00 Miejski Stadion w Pogorzeli (Pogorzela, Koźmińska 6) :
100 DĄB Kębłowo  -  SPARTA Miejska Górka 2018-10-28 15:00 Dąb Kębłowo (Kębłowo, Osiedlowa 27) :
101 HELIOS Czempiń  -  GROM Wolsztyn 2018-10-28 14:00 Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41) :
102 TĘCZA-OSA Osieczna  -  RKS RYDZYNIAK Rydzyna 2018-10-27 15:00 Tęcza-Osa Osieczna (Osieczna, Ogrodowa 1) :
103 GROM Czacz  -  ZJEDNOCZENI Pudliszki 2018-10-27 15:00 BOISKO PIŁKARSKIE GROM CZACZ (Czacz, 27 Stycznia 1) :
104 BRENEWIA Wijewo  -  KORONA Wilkowice 2018-10-28 13:00 Gminny Stadion Wijewo (Wijewo, Powstańców Wielkopolskich 19) :

Kolejka: 14 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

105 GKS Włoszakowice  -  KORONA Wilkowice 2018-11-04 14:00 GKS Włoszakowice (Grotniki, Piaskowa 1) :
106 ZJEDNOCZENI Pudliszki  -  BRENEWIA Wijewo 2018-11-03 14:00 Stadion Miejski w Pudliszkach (Pudliszki, Fabryczna 54A) :
107 RKS RYDZYNIAK Rydzyna  -  GROM Czacz 2018-11-04 14:00 Rydzyna (Rydzyna, Zamkowa .) :
108 GROM Wolsztyn  -  TĘCZA-OSA Osieczna 2018-11-03 14:00 Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30) :
109 SPARTA Miejska Górka  -  HELIOS Czempiń 2018-11-04 14:00 Miejska Górka (Miejska Górka, Sportowa 9) :
110 SOKÓŁ Wroniawy  -  DĄB Kębłowo 2018-11-04 14:00 STADION KS SOKÓŁ WRONIAWY (Wroniawy, Źródlana ) :
111 SARNOWIANKA Sarnowa  -  LEW Pogorzela 2018-11-04 13:30 Sarnowianka Sarnowa (Rawicz, Gajowa 6) :
112 WISŁA Borek Wlkp.  -  PIAST Poniec 2018-11-04 14:00 Stadion Miejski w Borku Wlkp. (Borek Wielkopolski, Sportowa 6) :

Kolejka: 15 w dniach 2018-11-10/2018-11-11

113 PIAST Poniec  -  GKS Włoszakowice 2018-11-10 14:00 STADION SPORTOWY W PONIECU (Poniec, Harcerska 3) :
114 LEW Pogorzela  -  WISŁA Borek Wlkp. 2018-11-10 15:00 Miejski Stadion w Pogorzeli (Pogorzela, Koźmińska 6) :
115 DĄB Kębłowo  -  SARNOWIANKA Sarnowa 2018-11-11 13:00 Dąb Kębłowo (Kębłowo, Osiedlowa 27) :
116 HELIOS Czempiń  -  SOKÓŁ Wroniawy 2018-11-11 13:00 Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41) :
117 TĘCZA-OSA Osieczna  -  SPARTA Miejska Górka 2018-11-11 13:00 Tęcza-Osa Osieczna (Osieczna, Ogrodowa 1) :
118 GROM Czacz  -  GROM Wolsztyn 2018-11-10 15:00 BOISKO PIŁKARSKIE GROM CZACZ (Czacz, 27 Stycznia 1) :
119 BRENEWIA Wijewo  -  RKS RYDZYNIAK Rydzyna 2018-11-11 13:00 Gminny Stadion Wijewo (Wijewo, Powstańców Wielkopolskich 19) :
120 KORONA Wilkowice  -  ZJEDNOCZENI Pudliszki 2018-11-10 13:00 Korona Wilkowice (Wilkowice 1) :

© 2018 Development By Nuss Software