Tenis stołowy - terminarz spotkań III ligi sezon 2019/20

2017-10-06

Terminarz spotkań tenisa stołowego III liga grupa południe

I Runda

Lp.

Spotkanie drużyn

Godz.

Wynik

I seria 29.09.2019 (niedziela)

67

Błękitni Niechłód

Start Gostyń

10.00

 

68

Burza Drzeczkowo

Piast Poniec

10.00

 

69

Smecz Konin

Doliwa Rozdrażew

10.00

 

70

Orzeł Wysocko Wielkie

UKS Bodzewo

10.00

 

71

Górnik Wierzbinek

Helios Czempiń

10.00

 

72

Kolanie Koło

Pionier Kleszczewo

10.00

 

 

73

Błękitni Niechłód

Piast Poniec

14.00

 

74

Burza Drzeczkowo

Start Gostyń

14.00

 

75

Smecz Konin

UKS Bodzewo

15.30

 

76

Orzeł Wysocko Wielkie

Doliwa Rozdrażew

15.30

 

77

Górnik Wierzbinek

Pionier Kleszczewo

15.30

 

78

Kolanie Koło

Helios Czempiń

15.30

 

II seria 06.10.2019 (niedziela)

79

Start Gostyń

Smecz Konin

10.00

 

80

Piast Poniec

Orzeł Wysocko Wielkie

10.00

 

81

Doliwa Rozdrażew

Górnik Wierzbinek

10.00

 

82

UKS Bodzewo

Kolanie Koło

10.00

 

83

Helios Czempiń

Błękitni Niechłód

10.00

 

84

Pionier Kleszczewo

Burza Drzeczkowo

10.00

 

 

85

Start Gostyń

Orzeł Wysocko Wielkie

14.00

 

86

Piast Poniec

Smecz Konin

14.00

 

87

Doliwa Rozdrażew

Kolanie Koło

14.30

 

88

UKS Bodzewo

Górnik Wierzbinek

14.30

 

89

Helios Czempiń

Burza Drzeczkowo

14.30

 

90

Pionier Kleszczewo

Błękitni Niechłód

14.30

 

III seria 20.10.2019 (niedziela)

91

Błękitni Niechłód

Doliwa Rozdrażew

10.00

 

92

Burza Drzeczkowo

UKS Bodzewo

10.00

 

93

Helios Czempiń

Start Gostyń

10.00

 

94

Pionier Kleszczewo

Piast Poniec

10.00

 

95

Górnik Wierzbinek

Smecz Konin

10.00

 

96

Kolanie Koło

Orzeł Wysocko Wielkie

10.00

 

 

97

Błękitni Niechłód

UKS Bodzewo

14.00

 

98

Burza Drzeczkowo

Doliwa Rozdrażew

14.00

 

99

Helios Czempiń

Piast Poniec

14.30

 

100

Pionier Kleszczewo

Start Gostyń

14.30

 

101

Górnik Wierzbinek

Orzeł Wysocko Wielkie

15.30

 

102

Kolanie Koło

Smecz Konin

15.30

 

IV seria 24.11.2019 (niedziela)

103

Błękitni Niechłód

Górnik Wierzbinek

10.00

 

104

Burza Drzeczkowo

Kolanie Koło

10.00

 

105

Doliwa Rozdrażew

Start Gostyń

10.00

 

106

UKS Bodzewo

Piast Poniec

10.00

 

107

Smecz Konin

Helios Czempiń

10.00

 

108

Orzeł Wysocko Wielkie

Pionier Kleszczewo

10.00

 

 

109

Błękitni Niechłód

Kolanie Koło

14.00

 

110

Burza Drzeczkowo

Górnik Wierzbinek

14.00

 

111

Doliwa Rozdrażew

Piast Poniec

14.30

 

112

UKS Bodzewo

Start Gostyń

14.30

 

113

Smecz Konin

Pionier Kleszczewo

15.30

 

114

Orzeł Wysocko Wielkie

Helios Czempiń

15.30

 

V seria 01.12.2019 (niedziela)

115

Start Gostyń

Górnik Wierzbinek

10.00

 

116

Piast Poniec

Kolanie Koło

10.00

 

117

Helios Czempiń

Doliwa Rozdrażew

10.00

 

118

Pionier Kleszczewo

UKS Bodzewo

10.00

 

119

Smecz Konin

Błękitni Niechłód

10.00

 

120

Orzeł Wysocko Wielkie

Burza Drzeczkowo

10.00

 

 

121

Start Gostyń

Kolanie Koło

14.00

 

122

Piast Poniec

Górnik Wierzbinek

14.00

 

123

Helios Czempiń

UKS Bodzewo

14.30

 

124

Pionier Kleszczewo

Doliwa Rozdrażew

14.30

 

125

Smecz Konin

Burza Drzeczkowo

15.30

 

126

Orzeł Wysocko Wielkie

Błękitni Niechłód

15.30

 

VI seria 08.12.2019 (niedziela)

127

Orzeł Wysocko Wielkie

Smecz Konin

10.00

 

128

Błękitni Niechłód

Burza Drzeczkowo

10.00

 

129

Doliwa Rozdrażew

UKS Bodzewo

10.00

 

130

Start Gostyń

Piast Poniec

10.00

 

131

Górnik Wierzbinek

Kolanie Koło

10.00

 

132

Helios Czempiń

Pionier Kleszczewo

10.00

 

© 2019 Development By Nuss Software