18 kolejka V ligi2023-03-30

W weekend gramy mecz. Do Ponieca przyjedzie siódmy zespół tabeli z bilansem 7 zwycięstw, 3 remisów i 6 porażek. Nasz przeciwnik w poprzedniej kolejce pokonał u siebie Astrę Krotoszyn 5-3. Czas na trzy punkty Naszego zespołu. Kibicujemy na stadionie. Wstęp wolny. 18 kolejka V Liga RED BOX gr.3.  Piast Poniec - Piast Czekanów. 1 kwietnia 2023, godz. 15.00. Stadion sportowy w Poniecu Więcej..
Piast Poniec powalczył z liderem piątej ligi 2023-03-30

Łatwego początku rundy wiosennej nie ma Piast Poniec. Przed tygodniem drużyna Jakuba Chwaliszewskiego zagrała z Zawiszą Łęka Opatowska. W niedzielę poprzeczka była powieszona jeszcze wyżej. Piłkarze Piasta udali się do lidera. Po dobrej grze naszego zespołu szczególnie w drugiej połowie ulegamy nieznacznie liderowi rozgrywek 3-2. Więcej..
Brak punktów na inaugurację.2023-03-30

W niedzielę rundę wiosenną zainaugurował Piast Poniec. Spotkanie z Zawiszą Łęka Opatowska było zarazem debiutem na seniorskiej ławce trenerskiej Jakuba Chwaliszewskiego. Debiut się nie udał, bo walczący o utrzymanie Piast przegrał na własnym boisku 1 : 3. Goście po pierwszej połowie prowadzili 2 : 0. W 50. minucie Piast złapał kontakt po bramce Tymoteusza Muszuka. Gdy wydawało się że to Piast ustrzeli druga bramkę, błąd przy wyprowadzaniu piłki naszych pomocników zakończony stratą i bramką dla przeciwnika. Więcej..
Nowe twarze w drużynie senirskiej.2023-03-30

Dotychczas zagrali w meczach kontrolnych. Teraz przyszedł czas na ligę. W przerwie zimowej do naszej drużyny seniorów dołączyło siedmiu nowych zawodników. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że transfery zostały dopięte i już oficjalnie możemy powitać nowych zawodników w biało niebieskich barwach. Życzymy samych dobrych spotkań, wielu bramek, asyst ale także czystych kont. Więcej..
Generalny sprawdzian na plus.2023-03-15

Meczem z Sarnowianką Sarnowa Piast Poniec zakończył serię spotkań sparingowych w zimowym okresie przygotowawczym. Ostatnim rywalem drużyny Jakuba Chwaliszewskiego była Sarnowianka Sarnowa, która występuje w klasie okręgowej i po rundzie jesiennej zajmuje szóste miejsce. Więcej..
Ostatni sprawdzian przed ligą 2023-03-15

  Po porażce w poprzednim sparingu przyszedł czas na kolejny sprawdzian. Tym razem dyspozycję naszych zawodników na tydzień przed rundą wiosenną sprawdzi zespół Sarnowianki Sarnowa. Spotkanie odbędzie się w sobotę 11 marca o godz. 14.00 na stadionie przy ul. Harcerskiej w Poniecu. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na trybuny. Więcej..
Sparing nr 52023-03-03

Przed nami sparing nr 5. Po remisie 3-3 z drużyną z Chwałkowa czas na kolejny sprawdzian. Tym razem dyspozycję podopiecznych trenera Jakuba Chwaliszewskiego sprawdzi zespół Korony Wilkowice. Spotkanie odbędzie się w sobotę 4 marca o godz. 14.30 na stadionie przy ul. Harcerskiej w Poniecu. Serdecznie zapraszamy. Więcej..
Sparing nr 42023-02-22

  Po sobotniej porażce 1-4 z drużyną z Pępowa czas na kolejny test mecz. Tym razem dyspozycję podopiecznych trenera Jakuba Chwaliszewskiego sprawdzi zespół Sokoła Chwałkowo Spotkanie odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godz. 14.00 na sztucznej płycie gostyńskiego stadionu. Serdecznie zapraszamy. Więcej..
Intensywny okres w drużynie Piasta. 2022-12-30

  Kilka dni temu przyjęliśmy rezygnację z funkcji trenera drużyny seniorów złożoną przez Jerzego Radojewskiego. Trenerze, dziękujemy za dotychczasową współpracę . Razem mogliśmy świętować sukcesy  i przełykać gorycz porażki . Pana wiedza i doświadczenie pomogło nam zrobić kilka kroków do przodu i wznieść klub na wyższy poziom . Mamy nadzieję, że będzie nam jeszcze dane współpracować ze sobą i czerpać z Pana doświadczenia.   Więcej..
Przegrana na zakończenie rundy.2022-12-30

Piast Poniec i Kania Gostyń kończyły rundę jesienną derbami powiatu gostyńskiego. Zgodnie z przewidywaniami wygrała drużyna Grzegorza Wosiaka. Piast kończy rundę na przedostatnim miejscu w tabeli. \r\n\r\n   \r\n\r\n . \r\n\r\n . \r\n\r\n   \r\n Więcej..
© 2023 Development By Nuss Software