Towarzysko w Mosinie

2018-10-11

Zawodnicy sekcji futsalu są po kolejnym meczu kontrolnym. W minionym tygodniu zmierzyli się w Mosinie z miejscowym Orlikiem.

Orlik Mosina podobnie jak Piast Poniec jest w trakcie przygotowań do zbliżającego się sezonu na drugoligowych parkietach.
Mecz z podpoznańską drużyną wzmocnioną przed sezonem graczami z pierwszoligowym doświadczeniem był kolejnym pożytecznym meczem, z którego trener Przemysław Czajka może wyciągnąć wnioski. Gra toczyła się nietypowo dla futsalowych przepisów, gdyż trenerzy umówili się na spotkanie 2  x 30 minut. Pomimo porażki ( 11 – 4) widać postępy, które czynią zawodnicy. Szczególnie obiecująca była pierwsza połowa spotkania, zakończona remisem 2 – 2. W drugiej części meczu doświadczenie i umiejętności gospodarzy wzięły wyższość nad ambicją gości z Ponieca.