Siatkarze walczyli o puchar Małgorzaty Glinki

2018-11-13

Dwa dni trwała siatkarska rywalizacja chłopców i dziewczyn w turnieju o puchar Małgorzaty Gliki, który odbył się w miniony weekend w Wałczu.

W turnieju wystąpiły kluby z bardzo mocnych ośrodków siatkarskich: Szczecin, Gdańsk, Grudziądz, Szczecinek, Ozorków, Milicz, Kędzierzyn Koźle, Koszalin, Sulechów, Bydgoszcz, Turek, Starogard Gdański, Wałcz, Kalisz, Lębork, Gdynia, Chwaszczyno, Kożuchów, Goleniów i Piast PONIEC.
Nasi zawodnicy spisali się znakomicie i zostawili po sobie świetne wrażenie. Wśród chłopców PIAST 2 uplasował się na 22 miejscu a PIAST 1 na 7 pozycji. U dziewczyn PIAST 2 uplasował się na miejscu 9 a PIAST 1 był 6 - dziewczyny przegrały mecze ze srebrnymi i brązowymi medalistkami tylko 2 punktami. Brawa dla wszystkich za trud i wysiłek włożony w grę. W każdej kategorii rywalizowało po 30 zespołów. Nasze kolana są obolałe ale w sercach radośnie. Wrócimy jeszcze mocniejsi. Do boju PIAST !!!