Rywalizacja na siatkarskim parkiecie.2023-03-30

Nasze siatkarki rywalizowały wczoraj w Śmiglu, gdzie odbył się Turniej w kategorii trójek I czwórek. Każdy z zespołów rozegrał conajmniej 10 spotkań, więc zebrane doświadczenie jest naprawdę cenne. W klasyfikacji końcowej czwórki zajęły 11 miejsce a ich młodsze koleżanki 14 miejsce. Więcej..
Awans Piasta do II ligi.2023-03-30

AWANS JEST NASZ. Awans do Piasta należy. Piast Poniec/ Klub Sportowy Futsal Leszno dzięki wczorajszemu korzystnemu wynikowi w Szczecinku, gdzie miejscowy Wielim zremisował 10-10  z Zawiszą Bydgoszcz spowodował, że nasz zespół bez względy na przyszłotygodniowe rozstrzygnięcie w Bydgoszczy zajmie jedno z dwóch premiowanych awansem miejsc w barażach. Brawo drużyna. Więcej..
Brak punktów na inaugurację.2023-03-30

W niedzielę rundę wiosenną zainaugurował Piast Poniec. Spotkanie z Zawiszą Łęka Opatowska było zarazem debiutem na seniorskiej ławce trenerskiej Jakuba Chwaliszewskiego. Debiut się nie udał, bo walczący o utrzymanie Piast przegrał na własnym boisku 1 : 3. Goście po pierwszej połowie prowadzili 2 : 0. W 50. minucie Piast złapał kontakt po bramce Tymoteusza Muszuka. Gdy wydawało się że to Piast ustrzeli druga bramkę, błąd przy wyprowadzaniu piłki naszych pomocników zakończony stratą i bramką dla przeciwnika. Więcej..
Nowe twarze w drużynie senirskiej.2023-03-30

Dotychczas zagrali w meczach kontrolnych. Teraz przyszedł czas na ligę. W przerwie zimowej do naszej drużyny seniorów dołączyło siedmiu nowych zawodników. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że transfery zostały dopięte i już oficjalnie możemy powitać nowych zawodników w biało niebieskich barwach. Życzymy samych dobrych spotkań, wielu bramek, asyst ale także czystych kont. Więcej..
Generalny sprawdzian na plus.2023-03-15

Meczem z Sarnowianką Sarnowa Piast Poniec zakończył serię spotkań sparingowych w zimowym okresie przygotowawczym. Ostatnim rywalem drużyny Jakuba Chwaliszewskiego była Sarnowianka Sarnowa, która występuje w klasie okręgowej i po rundzie jesiennej zajmuje szóste miejsce. Więcej..
Kolejny partner gra z Piastem.2023-03-15

Dobre wieści dla ponieckiego Piasta. Grono naszych partnerów powiększyło się o firmę SAP4U. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy nawiązać współpracę. Firma SAP4U działa w branży konsultingowej w obszarze oprogramowania IT i ERP. Prowadzi szkolenia i e-learning z języka angielskiego dla każdej grupy wiekowej w każdym formacie. Zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami, pisaniem maili, CV itp Więcej..
Sto procent skuteczności.2023-03-15

Dziesięć meczów tyle samo zwycięstw i zagwarantowane mistrzostwo swojej grupy. Tenisiści stołowi Piasta Poniec  mimo, że do zakończenia rozgrywek jeszcze jedna kolejka, czekają na rywala w meczu barażowym o awans do II ligi. Gratulujemy! Więcej..
© 2023 Development By Nuss Software