Wysokie zwycięstwo na koniec rundy !2021-11-30

Zimowa aura nie przestraszyła zawodników drugiego zespołu Piasta Poniec. W meczu trzynastej kolejki spotkań Proton B Klasy Piast wygrywa w Mórkowie 4-14. Mimo wielu absencji tego dnia, drużyna zagrała bardzo dobry mecz, a wysoką formą wykazali się napastnicy Piasta, którzy łącznie zaaplikowali rywalom aż 11 bramek.   Więcej..
Wygrana na zakończenie rundy!2021-11-30

Podopieczni trenera Jerzego Radojewskiego kończą rundę jesienną zwycięstwem w Starych Oborzyskach. Gola na wagę trzech punktów zdobył Krzysztof Matecki. Półmetek rozgrywek kończymy zatem na drugim miejscu ze stratą dwóch punktów do lidera z Wilkowic. Brawo drużyna. Foto: https://pl-pl.facebook.com/LzsJunaTransStareOborzyska/ Więcej..
Nieudany powrót na stadion Piasta.2021-11-22

W spotkaniu 14 kolejki klasy okręgowej Red Box gr. 5 Piast podejmował na swoim boisku zespół zajmujący 12 lokatę w tabeli MTS Pawłowice. Rywal tego dnia był bardzo dobrze dysponowany co potwierdził w 10 min. strzelając bramkę na 0-1. Zawodnicy Piasta szybko chcieli odpowiedzieć gościom, jednak ci w 25 minucie dokładają na swoje konto drugiego gola. Więcej..
Kolejne wygrane naszych drużyn.2021-11-15

Kolejne wyjazdowe wygrane mają na swoich kontach nasze zespoły seniorskie. Dzięki trafieniom Kamila Cheby , Patryka Gendery i Krzysztofa Karcha pierwsza drużyna wygrywa w Osiecznej. Druga drużyna inkasuje trzy punkty na boisku w Czeluścinie. Po bramce Bartosza Nowaka Piast pokonuje tamtejszy Grom 1-0. Więcej..
Piast nadal liderem!2021-11-12

Piast Poniec utrzymał pierwsze miejsce w tabeli. W niedzielę drużyna trenera Jerzego Radojewskiego pokonała na wyjeździe GKS Jaraczewo 3 : 1. Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze spotkania, Krzysztof Banaszak skapitulował w 23. minucie. Nasza drużyna doprowadziła do remisu jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Tomasza Dorociaka. Nasz kapitan zaliczy spotkanie z GKS-em do bardzo udanych, bo w 54. minucie po raz drugi wpisał się na listę strzelców. W 88. minucie zwycięstwo Piasta przypieczętował Damian Kaczmarek.  Więcej..
Nowy sprzęt dla Piasta!2021-11-12

Jesień za oknem w pełni ale nieprzyjemna pogoda nie będzie straszna naszym zawodnikom. Dziękujemy firmom: ➡️AutoDor Tomasz Dorociak ➡️Marbud Zakład Ogólnobudowlany Marcin Ferens ➡️Sprzedaż artykułów do produkcji rolnej Tadeusz Ciechanowski za zakup kompletu kurtek dla drużyny seniorów PIAST PONIEC    Więcej..
Wygrana z czystym kontem w Śremie.2021-11-08

W niedzielne popołudnie drugi zespół Piast Poniec wybrał się na mecz do Śremu, gdzie rozegrał mecz z Uczniowskim Klubem Sportowym Śrem II. Od początku spotkania drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę i prowadziła grę, a nasz zespół poprzez szybkie kontry wyprowadzał swoje akcje. W 20 minucie po odbiorze w środku boiska przez Macieja Maja sytuację ma Wojtek Alejski i prowadzimy 1:0 . Więcej..
Podział punktów w Pępowie.2021-11-02

W 11 kolejce Klasy Okręgowej Red Box gr. 5 remisujemy w meczu wyjazdowym z Dąbroczanką Pępowo 1️⃣ - 1️⃣. Gola na wagę remisu w tym spotkaniu zdobywa dla Piasta w 49 minucie spotkania Szymon Ramota. Więcej..
Wygrane w Czaczu i Chwałkowie.2021-10-27

Komplet punktów w kolejnych dwóch swoich spotkaniach zainkasowali zawodnicy pierwszej drużyny seniorskiej. W meczach wyjazdowych pokonali Grom Czacz oraz Sokół Chwałkowo takim samym stosunkiem bramek 2-1. Więcej..
Rehabilitacja Piasta2021-10-06

Piast Poniec zrehabilitował się za ubiegłotygodniową porażkę ze Spartą Miejska Górka. W 7. kolejce piątej grupy klasy okręgowej drużyna Jerzego Radojewskiego rozgromiła Rydzyniaka Rydzyna. Po czterech bramkach Patryka Gendery i jednym golu samobójczym wygrywamy w Rydzynie 0-5.   Więcej..
© 2022 Development By Nuss Software