Nowy trener Orlików.2023-02-02

W dniu 23 stycznia swoje pierwsze zajęcia z grupą Orlików poprowadził nowy trener w ekipie Piasta p. Tomasz Rybarczyk. Trenerze witamy w drużynie Piasta Poniec i życzymy powodzenia w pracy z naszymi młodymi zawodnikami. Zainteresowanych dołączeniem do młodszej grupy Orlika zapraszamy na treningi. Więcej..
Acroflash z medalami.2023-02-02

W dniu 14 stycznia 100 osobowa grupa akrobatów z Acroflash Piast Poniec wzięła udział w Zimowych Zawodach w Akrobatyce w Lesznie. Startowaliśmy w 8 kategoriach podzielonych pod względem umiejętności startujących zawodników:1,2,3 krok sportowy (dla młodszych), kat.młodzik, kat.open, III klasa PZG, II klasa i II+AGE. Stanęliśmy w konkury z dwoma leszczyńskimi klubami, klubem z Kościana, Gostynia i Piły. Podsumowując przywieźliśmy 56 złotych medali, 26 srebrnych i 14 brązowych. Więcej..
Nowe stroje dla grup młodzieżowych.2023-01-12

Wraz z początkiem nowego roku część naszych grup dziecięco – młodzieżowych otrzymała nowe komplety strojów treningowych i meczowych . Trzeba przyznać, że młodzi zawodnicy i zawodniczki prezentują się w nich niezwykle okazale. Więcej..
Sparingi i turnieje.2022-12-30

W minioną sobotę grę kontrolną na ponieckiej hali rozegrali trampkarze. Ugościliśmy zawodników z MTS Pawłowice. W meczu padło mnóstwo bramek (ponad 30) mimo, ze rywalizacja była zacięta od pierwszej do ostatniej minuty. W atmosferze mundialowej mecz zakończyliśmy serią rzutów karnych   Więcej..
Sukcesy sekcji Acroflash2022-12-30

Dzisiejsze starty w Pucharze Polski Wbbf Wff Polska zakończone. Nasze zawodniczki walczyły dzielnie, by dostać się do finałowych szóstek. Więcej..
Kibicuj z klasą!2022-12-30

Akcja „Kibicuj z klasą” jest nam już doskonale znana. Po raz kolejny będziemy wspierać Kolejorza z trybun przy Bułgarskiej. Tym razem do Poznania na mecz Lecha Poznań z Radomiakiem Radom wybiera się grup trampkarzy Więcej..
Drugie miejsca Młodzika na koniec sezonu2022-06-16

  W minioną sobotę rozgrywaliśmy spotkanie na szczycie. Jego wynik decydował o mistrzostwie ligi okręgowej strefy leszczyńskiej. Niestety ale po bardzo emocjonującym meczu ulegliśmy Promieniowi Krzywiń 2-0.   Więcej..
Bogaty sezon sekcji Acroflash!2022-06-14

Ekipa Acroflash Piast Poniec zakończyła na sobotnich zawodach w akrobatyce (11.06) bogaty sezon startowy. Większośc dzieci stanęła do rywalizacji w wyższych klasach sportowych niż na początku sezonu. Wielokrotnie stawaliśmy na najwyższym stopniu podium.Wiele dobrych startów solo zaliczyły mniejsze akrobatki klubu, a starsze nowiutkie trójeczki wywalczyły złoto w klasie III (M.Maj, K.Walczak, M.Borowiec) srebro (W.Szeląg, A.Bartków,.Woźniak). Więcej..
Zapraszamy na piknik!2022-06-10

Sezon zbliża się ku końcowi wakacyjna przerwa tuż tuż.  Zanim jednak nasza młodzież wyjedzie na zasłużony odpoczynek mamy dla Was niespodziankę.   Więcej..
Zajęcia dla najmłodszych2022-05-27

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym uczestnictwa dzieci w zajęciach sportowych, chcielibyśmy przedstawić ofertę Ponieckiego Klubu Sportowego Piast Poniec . Klubu, który w głównej mierze jest zasilany dotacją gminną, a więc połowa kosztu wyszkolenia każdego zawodnika pochodzi z dofinansowania Gminy Poniec. Więcej..
© 2023 Development By Nuss Software