Drugie miejsca Młodzika na koniec sezonu2022-06-16

  W minioną sobotę rozgrywaliśmy spotkanie na szczycie. Jego wynik decydował o mistrzostwie ligi okręgowej strefy leszczyńskiej. Niestety ale po bardzo emocjonującym meczu ulegliśmy Promieniowi Krzywiń 2-0.   Więcej..
Bogaty sezon sekcji Acroflash!2022-06-14

Ekipa Acroflash Piast Poniec zakończyła na sobotnich zawodach w akrobatyce (11.06) bogaty sezon startowy. Większośc dzieci stanęła do rywalizacji w wyższych klasach sportowych niż na początku sezonu. Wielokrotnie stawaliśmy na najwyższym stopniu podium.Wiele dobrych startów solo zaliczyły mniejsze akrobatki klubu, a starsze nowiutkie trójeczki wywalczyły złoto w klasie III (M.Maj, K.Walczak, M.Borowiec) srebro (W.Szeląg, A.Bartków,.Woźniak). Więcej..
Zapraszamy na piknik!2022-06-10

Sezon zbliża się ku końcowi wakacyjna przerwa tuż tuż.  Zanim jednak nasza młodzież wyjedzie na zasłużony odpoczynek mamy dla Was niespodziankę.   Więcej..
Zajęcia dla najmłodszych2022-05-27

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym uczestnictwa dzieci w zajęciach sportowych, chcielibyśmy przedstawić ofertę Ponieckiego Klubu Sportowego Piast Poniec . Klubu, który w głównej mierze jest zasilany dotacją gminną, a więc połowa kosztu wyszkolenia każdego zawodnika pochodzi z dofinansowania Gminy Poniec. Więcej..
Młodzik na 6!2022-05-26

Kolejne zwycięstwa młodzików, tym razem domowe z Wisłą Borek Wlkp. oraz wyjazdowe z Orłem Lipno.   Więcej..
Młodzik - porażka w meczu na szczycie. 2022-05-10

Drużyna U-13 ponieckiego Piasta po serii 4 zwycięstw udała się do Krzywinia, by zmierzyć się z miejscowym Promieniem, który dotychczas również zebrał komplet 12 punktów. W bezpośrednim meczu o fotel lidera niestety przegrywamy 0-1 po rzucie karnym z samej końcówki spotkania.   Więcej..
Kolejny mecz orlików za nami. 2022-05-02

  Po raz pierwszy w roli kapitana zespołu zadebiutowała Sandra. Świetnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Michał. Mnóstwo udanych parad bramkarskich w wykonaniu Natana.Tak w skrócie można opisać dzisiejsze spotkanie z Kormoranem Święciechowa.   Więcej..
Kolejna wygrana Młodzika2022-05-02

Dzisiejszego poranka podopieczni trenera Adriana podejmowali Akademię Piłkarską Reissa z Pogorzeli. Świetna postawa formacji obronnej, kierowanej przez Bartka Ciechanowskiego pozwoliła zachować czyste konto. Swoją cegiełkę dołożył skoncentrowany przez pełne 60 minut nasz bramkarz - Jakub Kluczyk. Gracze ofensywni ponownie nie zawiedli i zmusili golkipera gości do kilkukrotnego wyjmowania piłki z bramki.   Wielkie brawa i pracujemy dalej. Więcej..
Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodzików z BS Poniec2022-03-08

Jeszcze raz wracamy do siatkarskich emocji związanych w trzydniowym Finałem Mistrzostw Wielkopolski Młodzików, które odbyły się w hali ponieckiego OSiR-u w dniach 25 - 27 lutego br. Na trzydniowe święto siatkówki do Ponieca przyjechało 6 najlepszych drużyn z Wielkopolski. W gronie uczestników obecna była także ekipa Piasta Poniec, która ostatecznie uplasowała się na piątej pozycji. Zwycięstwo przypadło siatkarzom IUKS Jedynka Poznań. Więcej..
Piast Poniec Cup 20222022-03-07

W niedzielę od godz.10.00 rozpoczął się halowy turniej Piast Poniec Cup. Na parkiecie prezentowały się RAP Rydzyna, GAS Krobia, Kormoran Święciechowa, AP Dabcze oraz dwie drużyny Piasta Poniec. Na trybunach hali widowiskowo-sportowej rodzice dzielnie dopingowali swoich podopiecznych.   Więcej..
© 2022 Development By Nuss Software