Orlik2022-01-21

Początek nowego roku dla zawodników Piasta pełen atrakcji. W piątek drużyna orlików integrowała się przy wspólnych rozgrywkach Bowlingowych, a siły regenerowała (wyjątkowo) dzięki zapewnionej przez zarząd Piasta pysznej pizzy. Samo wejście w Nowy Rok było zatem interesujące. Zawodnicy sprawdzali się dość nietypowo w ramach treningu w takich dyscyplinach jak: Piłka Ręczna Piłka Chińska Unihokej Siatkówka Nadchodzący tydzień, a wiec ferie zimowe również dostarczą interesujących wydarzeń. Na pierwszy ogień idą drużyna Młodzika i rywalizacja Bowlingowa oraz turniej FIFA Więcej..
Akrobaci nagrodzeni!2022-01-12

Nagrody trafiły do akrobatów. W dniu wczorajszym z rąk Prezesa PKS Piast Poniec Krystiana Juśkiewicza troje naszych akrobatów zostało nagrodzonych bonami upominkowymi za osiągnięcia sportowe w 2021 roku. Przypominamy: Maksym Szymankiewicz – 1 miejsce w Europen Championship Fitness WDA w kat. Acrobatic Boys; Wiktoria Wrotyńska – 3 miejsce w Europen Championship Fitness WDA w kat. Acrobatic; Maja Wrotyńska – 3 miejsce w Grand Prix Polski w Fitness Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Więcej..
Byliśmy na Bułgarskiej. Mikołajki z Piastem2021-11-30

Nie lada atrakcja czekała na młodych piłkarzy Piasta Poniec w niedzielne popołudnie 28 listopada. Więcej..
Grają o Puchar Prezez WZPN.2021-11-30

Pierwszy Halowy Turniej Młodzika o Puchar Prezesa WZPN za nami. Rozegraliśmy dzisiaj w Racocie pierwszy z cyklu czterech turniejów. Już za 2 tygodnie rozegrana zostanie druga runda. Tym razem będziemy gospodarzem i zagramy przy ul. Szkolnej 8a w Poniecu.   Więcej..
Mikołajki z Piastem2021-11-16

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami . Czas pomyśleć o prezentach. W tym roku PKS Piast chciałby zorganizować dla swoich zawodników, w ramach upominków mikołajkowych, szereg wyjazdów, które z pewnością byłyby odskocznią od treningów, a jednocześnie byłyby doskonałą formą integracji i zabawy.   Więcej..
Ostatnie spotkanie młodzików w rundzie jesiennej.2021-10-27

Ostatnie spotkania w rundzie jesiennej rozegrali nasi Młodzicy. W minioną sobotę ulegli oni nieznacznie drużynie AS Młode Orły Gostyń, by we wtorek zremisować bezbramkowo z KA4 Respect. Warto nadmienić, iż dziewczyny z KA4 zebrały dotychczas komplet 18 punktów, tak więc wielkie brawa dla chłopców za nieustępliwą walkę przez całe 60 minut Więcej..
Kolejne spotkania grup młodzieżowych Piasta!2021-10-27

W miniony weekend na murawę znów wybiegły młodzieżowe grupy Piasta. Najpierw swoje spotkanie wyjazdowe z Promieniem Krzywiń rozegrali Młodzicy. Niestety ale to gospodarze okazali się nieznacznie lepsi.   Więcej..
Podział punktów w Lipnie.2021-10-06

  W piątek nasi Orlicy znów udali się w ramach rozgrywek ligowych do Lipna. Tym razem po pasjonującym meczu padł wysoki remis. Akcje przenoszące się od bramki do bramki z pewnością mogły podobać się zebranym kibicom. ORZEŁ Lipno I PIAST Poniec 7:7   Więcej..
Zwycięstwo Młodzików2021-10-06

Po 2 remisach oraz 2 porażkach w końcu udało się odnieść upragnione zwycięstwo naszym Młodzikom. W spotkaniu z UKS APR Pogorzela gola na wagę 3 punktów, na 4 minuty przed końcem spotkania zdobył Miłosz Schoenwaelder po asyście Kajetana Kumolki.   Więcej..
Kolejne spotkania Orlików Piasta.2021-09-30

W dniu wczorajszym swój mecz ligowy rozgrywała grupa Orlików. Udali się oni do Lipna, gdzie po bardzo wyrównanym meczu przeciwko drużynie dziewczyn, musieli jednak uznać wyższość gospodarzy. Kilka pięknych bramek, parad bramkarskich i efektownych dryblingów - zdecydowanie są to elementy, które zapadły nam w pamięci. Następny mecz Orlików już w kolejny piątek. Ponownie udamy się do Lipna, jednak tym razem zagramy z zespołem chłopców. Więcej..
© 2022 Development By Nuss Software