Rywalizacja na siatkarskim parkiecie.2023-03-30

Nasze siatkarki rywalizowały wczoraj w Śmiglu, gdzie odbył się Turniej w kategorii trójek I czwórek. Każdy z zespołów rozegrał conajmniej 10 spotkań, więc zebrane doświadczenie jest naprawdę cenne. W klasyfikacji końcowej czwórki zajęły 11 miejsce a ich młodsze koleżanki 14 miejsce. Więcej..
KINDER +SPORT2023-03-15

W rozgrywkach mini siatkówki trwają rozgrywki KINDER +SPORT o mistrzostwo Wielkopolski. W obecnej chwili jesteśmy na etapie ćwierćfinałów. Dwa tygodnie na tym etapie zakończyły swój udział w rozgrywkach czwóreczki, które zajęły miejsce 8, jedno poniżej miejsca gwarantującego awans....było taaaak blisko, dwa mecze przegrane po tie breaku. Dziś wystąpiły nasze trójeczki, które zajęły miejsce 4 i awansowały do półfinału Wojewódzkiego  najważniejsze, że progres w grze jest widoczny gołym okiem Więcej..
Siatkarki na memoriale w Środzie Wlkp.2023-02-22

Zakończyliśmy zmagania w VIII memoriale mini Piłki Siatkowej im.Zbigniewa Staszaka w Środzie Wlkp.  Dla większości naszych młodych siatkarek był to pierwszy w życiu Turniej w kategorii dwójek. Pomimo braku doświadczenia i początku swojej siatkarskiej przygody, było mnóstwo radości i szczęścia z pierwszych wygranych oraz smutku i złości z przegranych  Dobrej zabawy również nie zabrakło.Miejsca w środku stawki i drugiej połowie stawki nie są naszym marzeniem, więc od poniedziałku wracamy do treningu i ciężkiej pracy Więcej..
Turniej dwójek siatkarskich.2022-12-30

Czwartego grudnia zespół dwójek Piasta Poniec wziął udział w turnieju mini siatkówki w Gostyniu  Wiktoria Ferens i Amelia Murawska po raz pierwszy zagrały ze sobą i spisały się bardzo przyzwoicie  Na 11 rozegranych spotkań wygrały 6 i zajęły 21 miejsce na 36 zespołów w stawce. Do tego Wiktoria otrzymała z rąk organizatorów nagrodę Fair-play. Więcej..
Siatkarskie zmagania zawodniczek.2022-12-30

Weekend pełen siatkarskich wrażeń mają za sobą Nasze mini siatkarki, które udały się na 2dniowy Turniej do Śmigla, rywalizując o Puchar Małgorzaty Glinki Glinka Academy  Dziewczyny startowały w kategorii dwójek, trójek i czwórek grając z klubami z takich miast jak Środa Wlkp, Poznań, Zbąszynek, Szczecin, Wałcz, Wieliczka, Międzyborów. Nasze zawodniczki zajęły w swoich kategoriach odpowiednio 18, 11 i 7 miejsca. Nie są to napewno pozycje, które nas zadowalają, dlatego od jutra przystępujemy do pracy z jeszcze większym zapałem i zaangażowaniem Więcej..
Siatkrski Turniej w Śmiglu.2022-12-30

Dziś nasi najmłodsi siatkarze biorą udział w turnieju Piłki Siatkowej w Śmiglu. Piknik Zdrowia współorganizowany przez Glinka Academy Więcej..
Podsumowanie sezonu siatkarskiego2022-08-03

Dziś zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji. W związku z przerwą treningową jest to też dobry czas na podsumowanie minionego sezonu \r\n\r\n  W sezonie 2021/22 w rozgrywkach młodzieżowych Piast wystawił do gry zespoły młodzika w kategorii chłopców oraz młodziczki i kadetki w kategorii dziewcząt \r\n Więcej..
Piast na kadrze!2022-05-10

w środę 4 maja w Pile rozpoczęło się zgrupowanie kadry Wielkopolski dziewcząt i chłopców. Nasz klub reprezentował Maksymilian Wasiak oraz trener Łukasz Kubeczka, który pełni funkcję 2 trenera kadry dziewcząt.   Więcej..
Turniej Minisiatkówki w Poniecu2022-04-27

W dniu 23 kwietnia w hali widowiskowo- sportowej OSiR w Poniecu odbył się Wiosenny Turniej Minisiatkówki. Uczestnicy rozgrywali swoje pojedynki w jedynkach i dwójkach systemem każdy z każdym. Liczyła się dobra zabawa i nabywanie nowych umiejętności poprzez rywalizację. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.     Więcej..
Finały Mistrzostw za nami!2022-02-28

Przez trzy dni trwały Finały Mistrzostw Wielkopolski Młodzików, organizowane w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniecu. Wśród sześciu najlepszych drużyn w Wielkopolsce znalazła się również drużyna PKS Piasta Poniec. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym, a każdy dzień zmagań finału wojewódzkiego miał bardzo ciekawy i wyrównany przebieg.  Nasi zawodnicy dawali z siebie wszystko i w kilku spotkaniach zabrakło do triumfu bardzo niewiele. Ostatecznie Piast z jednym zwycięstwem kończy rywalizację na 5 miejscu. Wielkie brawa dla zawodników oraz trenera Łukasza Kubeczki Więcej..
© 2023 Development By Nuss Software