Mamy awans do Mistrzostw Świata w Budapeszcie!2023-05-23

istrzostwa Polski WDA w Gdańsku kończymy po zaciekłej rywalizacji, zdobywając Vicemistrzostwo Polski w kat.trio - Z.Kończyk, W.Wrotyńska, M.Wrotyńska, Vicemistrzostwo w kat. solo M.Wrotyńska (11,12 lat), W.Wrotyńska (17+), brąz zdobyła J.Janaszak (kat.13 lat). Więcej..
Szkolenie z trenerką kadry.2023-05-10

Miniony weekend minął akrobatycznie na szkoleniu z trenerką kadry narodowej Akrobatyki Sportowej p. Brygidą Sakowską-Kamińską w Chorzowie. Tematem szkolenia były elementy zespołowe. Szkolenie dedykowane było dla instruktorów wraz z zespołem. Więcej..
Sukcesy na Mistrzostwach Polski WBBF WFF2023-05-02

Mistrzostwa Polski w fitnessie gimnastycznym! Fit Kids WBBF WFF 28-29.04.2023 Podopieczne A.Wrotyńskiej wracają z 13 pucharami i tytułem Mistrzyń Polski w kat. trio pow.13 lat Więcej..
Piast z licencją Związku Gimnastycznego2023-04-14

Wniosek naszego klubu został zaakceptowany - sekcja akrobatyki otrzymała licencję Polskiego Związku Gimnastycznego . Licencja daje nam zdecydowanie większe możliwości do startów w zawodach, a tym samym do rozwoju i podnoszenie naszych umiejętności Więcej..
II Wiosenne Mistrzostwa za nami.2023-03-03

Za nami II Wiosenne Mistrzostwa w Akrobatyce i Fitness. Do Ponieca zjechali zawodnicy z Leszna, Racotu, Kościana czy Piły. Gospodarzem wydarzenia był poniecki OSiR oraz PKS Piast Poniec – klub w którym w sekcji akrobatyki i fitness młodzi ludzie rozwijają sportowe pasje pod okiem trener Anety Wrotyńskiej. Prezentacje najmłodszych adeptek, jak i doświadczonych zawodniczek oceniało jury. Więcej..
To znów będzie święto akrobatyki w Poniecu.2023-02-22

Zawodnicy będą mogli liczyć na gorący doping i wsparcie ze strony swoich najbliższych, którzy do ostatniego miejsca wypełnią trybuny hali. Zawodniczki z Ponieca oraz z zaprzyjaźnionych klubów sportowych już od dłuższego czasu przygotowują się by pokazać Wam pełnie swoich umiejętności . Razem stworzymy im warunki do spełniania marzeń i realizacji pasji. Każdy z uczestników Mistrzostw wróci do domu z okazałym medalem, dyplomem i super niespodzianką . Czwartego marca po prostu będzie się działo! Więcej..
Acroflash z medalami.2023-02-02

W dniu 14 stycznia 100 osobowa grupa akrobatów z Acroflash Piast Poniec wzięła udział w Zimowych Zawodach w Akrobatyce w Lesznie. Startowaliśmy w 8 kategoriach podzielonych pod względem umiejętności startujących zawodników:1,2,3 krok sportowy (dla młodszych), kat.młodzik, kat.open, III klasa PZG, II klasa i II+AGE. Stanęliśmy w konkury z dwoma leszczyńskimi klubami, klubem z Kościana, Gostynia i Piły. Podsumowując przywieźliśmy 56 złotych medali, 26 srebrnych i 14 brązowych. Więcej..
Sukcesy sekcji Acroflash2022-12-30

Dzisiejsze starty w Pucharze Polski Wbbf Wff Polska zakończone. Nasze zawodniczki walczyły dzielnie, by dostać się do finałowych szóstek. Więcej..
Acroflash na obozie.2022-08-12

Zawodniczki i zawodnicy sekcji akrobatyki "Piasta" Poniec spędzały intensywny tydzień na obozie sportowym w Bydgoszczy Więcej..
Bogaty sezon sekcji Acroflash!2022-06-14

Ekipa Acroflash Piast Poniec zakończyła na sobotnich zawodach w akrobatyce (11.06) bogaty sezon startowy. Większośc dzieci stanęła do rywalizacji w wyższych klasach sportowych niż na początku sezonu. Wielokrotnie stawaliśmy na najwyższym stopniu podium.Wiele dobrych startów solo zaliczyły mniejsze akrobatki klubu, a starsze nowiutkie trójeczki wywalczyły złoto w klasie III (M.Maj, K.Walczak, M.Borowiec) srebro (W.Szeląg, A.Bartków,.Woźniak). Więcej..
© 2023 Development By Nuss Software