Drugi dzień z mnóstwem medali.2023-07-20

Drugi dzień zmagań w Inowrocławiu podczas Ogólnopolskiego Turnieju w Akrobatyce sportowej ,,Akro i Sól'' Inowrocław 2023 kończy bogaty sezon startowy. Dzisiaj ekipa Piasta Poniec zmierzyła się z układami solo 1 krok, plus i premium.Nasi akrobaci 14 razy stawali na podium. Więcej..
Kolejne sukcesy akrobatek2023-07-20

Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce Sportowej i Fitness w Inowrocławiu - rywalizacja fitness. 24 zawodniczki Akroflash Piast Poniec wraz z trenerką A.Wrotyńską stanęły do rywalizacji w układach fitness solo, duety i trókkach. Kilkukrotnie na szyjach dziewcząt zawisnęły medaleUzyskane wyniki dały nam drugie miejsce w klasyfikacji klubów. Więcej..
Akrobatki z dofinansowaniem.2023-06-23

W poniedziałkowe popołudnie, 19 czerwca br., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyniu wręczone zostały dofinansowania w ramach Programu Grantów Społecznych – PGS 2023! Nasz klub złoży projekt pn. „Poniecka Aktywna Młodzież Piasta”, na który otrzymał dofinansowanie w kwocie 3800 zł. Po raz pierwszy wzięliśmy udział w programie grantowym PGS. Widzimy, w jak szybkim tempie rozwijają się nasze sekcje dziecięco – młodzieżowe. Cieszymy się z tego i chcemy zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju naszym zawodnikom – powiedział Krystian Juśkiewicz Prezes PKS Piast. Więcej..
Mamy medale mistrzostw świata.2023-06-23

Maja Wrotyńska wróci z Budapesztu z brązowym medalem w Fitnessie Gimnastycznym. Trzy nasze zawodniczki Maja Wrotyńska, Wiktoria Wrotyńska i Zuzanna Kończyk zdobyły brązowe medale w kategorii trio podczas Mistrzostw Świata w fitnessie gimnastycznym federacji WDA. To drugie podium tego dnia. Przypominamy, że wcześniej w występie indywidualnym brąz zdobyła Maja Wrotyńska, natomiast Zuzanna Kończyk i Wiktoria Wrotyńska w układach solo zajęły 5 miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Więcej..
Piast na Mistrzostwach Świata.2023-06-23

Po awansie w Mistrzostwach Polski w Gdańsku trójka podopiecznych A.Wrotyńskiej wystartuje w przyszłym tygodniu (14-16.06) w Mistrzostwach Świata w Fitnessie Gimnastycznym w Budapeszcie. Dziewczęta : Zuzanna Kończyk i Wiktoria i Maja Wrotyńskie będą reprezentować klub Acroflash Piast Poniec i Polską Federację Fitnessu w kategorii trio i w układach solo.Trzymajcie mocno kciuki za to wielkie wydarzenie dla naszej ekipy Więcej..
Mamy nowy sprzęt.2023-06-23

Nowy sprzęt dla sekcji akro czeka już w gotowości  . Z niedawno zakupionej trampoliny "double mini open end" skorzystają wszystkie nasze grupy, czyli blisko 140 akrobatów Więcej..
Mamy awans do Mistrzostw Świata w Budapeszcie!2023-05-23

istrzostwa Polski WDA w Gdańsku kończymy po zaciekłej rywalizacji, zdobywając Vicemistrzostwo Polski w kat.trio - Z.Kończyk, W.Wrotyńska, M.Wrotyńska, Vicemistrzostwo w kat. solo M.Wrotyńska (11,12 lat), W.Wrotyńska (17+), brąz zdobyła J.Janaszak (kat.13 lat). Więcej..
Szkolenie z trenerką kadry.2023-05-10

Miniony weekend minął akrobatycznie na szkoleniu z trenerką kadry narodowej Akrobatyki Sportowej p. Brygidą Sakowską-Kamińską w Chorzowie. Tematem szkolenia były elementy zespołowe. Szkolenie dedykowane było dla instruktorów wraz z zespołem. Więcej..
Sukcesy na Mistrzostwach Polski WBBF WFF2023-05-02

Mistrzostwa Polski w fitnessie gimnastycznym! Fit Kids WBBF WFF 28-29.04.2023 Podopieczne A.Wrotyńskiej wracają z 13 pucharami i tytułem Mistrzyń Polski w kat. trio pow.13 lat Więcej..
Piast z licencją Związku Gimnastycznego2023-04-14

Wniosek naszego klubu został zaakceptowany - sekcja akrobatyki otrzymała licencję Polskiego Związku Gimnastycznego . Licencja daje nam zdecydowanie większe możliwości do startów w zawodach, a tym samym do rozwoju i podnoszenie naszych umiejętności Więcej..