Piast nawiązał współpracę z KS Futsal Leszno2021-08-27

W dniu wczorajszym w siedzibie klubu doszło do podpisania porozumienia o wzajemnej współpracy pomiędzy PKS Piast Poniec a Klubem Sportowym Futsal Leszno. Więcej..
Porażka na zakończenie sezonu. Derby dla Futsalu Gostyń2021-03-22

Derbowy pojedynek pomiędzy Futsalem Gostyń a Piastem Poniec kończył sezon 2020/21 II WLF. Gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, wygrywając spotkanie 7 - 1.  Więcej..
Tarnovia wysoko zwycięża w Poniecu 2021-03-12

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt, kto śledził mecz futsalu pomiędzy Piastem Poniec a Tarnovią Tarnowo Podgórne. Goście z Tarnowa zwyciężyli w Poniecu 13 - 5 mimo, że do przerwy na tablicy wyników był remis 1 - 1. Więcej..
Podział punktów w Tarnowie Podgórnym2021-03-08

Podziałem punktów zakończył się pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli. Piąta Tarnovia zremisowała z czwartym Piastem  4 - 4.  Więcej..
Wygrywamy z KS Futsal Rawicz 7-4. 2021-02-22

W 13 kolejce II LIGI FOX TRAVEL WIELKOPOLSKIEJ LIDZE FUTSALU Piast Poniec podejmował zespół Futsalu Rawicz. Sobotnie spotkanie dobrze rozpoczęli gospodarze. W 6 minucie pierwsza bramkę w tym spotkaniu strzela Łukasz Janowicz. Dwie minuty później na tablicy mamy już wynik 2-0 po silnym strzale Patryka Morysona. W 10 minucie meczu za sprawą Dziurdziewskiego bramkę strzelają  goście, jednak Piast szybko odpowiada golem Dudkowiaka. Pomimo kilku okazji do zdobycia kolejnych bramek pierwsza połowa kończy się wynikiem 3-1. Więcej..
Zwycięstwo Piasta w Złotowie2021-02-15

Zwycięstwem Piasta Poniec 5 - 3 zakończył się najdalszy w tym sezonie wyjazd zawodników futsalu. Zamykająca ligową tabelę Perfecta postawiła gościom z Ponieca trudne warunki. Na szczęście dla gości tego dnia to oni mogli cieszyć się z 3 punktów. Więcej..
Porażka z KKF Konin2021-02-08

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z epidemią koronawirusa na parkiet wrócili zawodnicy futsalu. Trzy pierwsze kolejki rundy rewanżowej zostały przełożone, tak więc pojedynek z drużyną KKF Konin zainaugurował rozgrywki.  Więcej..
Przegląd prasy2020-12-21

Zobacz, co o ostatnim meczu napisano w lokalnej prasie: Więcej..
Wygrana na zakończenie roku 2020-12-21

W ostatnim meczu w 2020 roku Piast Poniec pokonał Juranda Koziegłowy 9 - 6. Było to trzecie kolejne zwycięstwo podopiecznych Krzysztofa Kaczmarzyka. Więcej..