Przegrana z Zawisza bez konsekwencji.2023-03-30

Z ostatniego meczu ligowego wracamy niestety na tarczy. Pomimo początkowego prowadzenia wraz z upływem czasu, drużyna gospodarzy zaczęła dochodzić do głosu. Na początku drugiej połowy straciliśmy prowadzenie i niestety nie udało się już go odzyskać. Zawiszy Bydgoszcz jeszcze raz gratulujemy awansu i możemy na koniec dodać do zobaczenia w drugiej lidze! Więcej..
Awans Piasta do II ligi.2023-03-30

AWANS JEST NASZ. Awans do Piasta należy. Piast Poniec/ Klub Sportowy Futsal Leszno dzięki wczorajszemu korzystnemu wynikowi w Szczecinku, gdzie miejscowy Wielim zremisował 10-10  z Zawiszą Bydgoszcz spowodował, że nasz zespół bez względy na przyszłotygodniowe rozstrzygnięcie w Bydgoszczy zajmie jedno z dwóch premiowanych awansem miejsc w barażach. Brawo drużyna. Więcej..
Czas na baraże2023-03-15

Czas na baraże. Jak już wcześniej informowaliśmy zagramy w trójmeczu o awans do II ligi futsalu Z trzech drużyn biorących udział w grze, dwie uzyskają awans. Nasi rywale to Wielim Szczecinek Futsal oraz Zawisza Bydgoszcz Futsal Pierwszy mecz rozegramy w naszej hali w niedzielę 12 marca o godz. 14:00. Liczymy na Wasze wsparcie i głośny doping Piast Poniec/Klub Sportowy Futsal Leszno Więcej..
Mistrzostwo III ligi dla Piasta.2023-03-15

Ostatni pojedynke rundy rewanżowej III Wielkopolskiej Ligi Futsalu za nami. Wracamy do Ponieca z kompletem punktów. W hali w Skokach pokonujemy Calcio Wągrowiec 3-8.  Za tydzień rozpoczynamy baraże o awans do II ligi. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Jarosław Zmijevski x 3, Rajmund Siecla , Albert Betowski, Jakub Molicki, Kacper Zydorczyk, Kacper Mroziński Więcej..
Decydujące starcie w III PLF2023-03-03

Kto wygra rozgrywki III PLF Ostatnia kolejka ligowa - starcie lidera z wiceliderem. W niedzielę 5 marca o godz. 19:00 Piast Poniec/ Klub Sportowy Futsal Leszno zmierzy się w Skokach z Calcio Wągrowiec. Trzymamy kciuki. Więcej..
Sukces futsalistów.2023-03-02

Przed wczorajszym meczem Piast Poniec Futsal Leszno z zespołem Futsal Poznań miała miejsce uroczystość wręczenia medali zdobywcom tytułu wicemistrza Polski w Futsalu w kat. U-19. Młodzi zawodnicy, podopieczni trenera Jakuba Kilińskiego, otrzymali z rąk Burmistrza Ponieca Jacka Widyńskiego oraz Prezesa Klubu Sportowego Futsal Leszno Lesława Nowaka medale i okolicznościowe zdjęcie. Ten niewątpliwy sukces potwierdza słuszność powołania projektu szkolenia młodych zawodników do którego przystąpiły Piast Poniec i Futsal Leszno. Młodym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na futsalowych parkietach. Więcej..
III liga futsalu już we wtorek!2023-02-28

Wracają futsalowe emocje. Już jutro, tj. we wtorek 28 lutego w ramach 9 kolejki rozgrywek III ligi futsalu Piast Poniec podejmować będzie drużynę Futsal Poznań. Początek spotkania o godz. 20:00. Serdecznie zapraszamy na trybuny hali OSiR-u. Więcej..
III PLF2023-02-14

Wracają futsalowe emocje. W dniu jutrzejszym o godz. 19:00 podejmujemy drużynę RAF Futsal Team Rawicz. Emocje gwarantowane, zapraszamy na trybuny. Więcej..
Czwarty mecz - czwarte zwycięstwo .2023-01-12

Pierwsza rundę kończymy na pozycji lidera . Teraz czeka nas przerwa w rozgrywkach, ale to nie oznacza przerwy w treningach. Dalej robimy swoje, mamy cele do realizacji .Dziękujemy kibicom za dzisiejszy doping i wsparcie z trybun . Więcej..
Kolejna kolejka futsalu.2023-01-12

W najbliższą niedzielę nasz futsalowy zespół wybierze się do Poznania na czwarty mecz ligowy. Zespół gospodarzy rozegrał do tej pory tylko jedno spotkanie, którego nie udało się wygrać. Przeciwnicy będą zdeterminowani aby na własnej hali zdobyć komplet punktów. Czy naszej drużynie uda się podtrzymać zwycięską passę? Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 Liczymy na wasze wsparcie! Więcej..
© 2023 Development By Nuss Software