Wicemistrzostwo Maro III Wielkopolskiej Ligi dla Piasta2022-03-11

Drużyna Futsalu Poznań przyjechała do Ponieca, żeby odwrócić niekorzystny bilans pojedynków wyjazdowych. Od początku spotkania stroną przeważającą był jednak zespół Piasta, który starał się oddawać dużo strzałów. Większa część z nich była jednak niecelna lub zablokowana.   Więcej..
Przegrana po przerwie świątecznej.2022-01-12

Po świątecznej przerwie wróciliśmy na ligowe parkiety  futsalowe. W sobotę 8 stycznia rozegraliśmy spotkanie na szczycie tabeli III WLF.  Niestety do Ponieca wracamy bez punktów.  Lider z Poznania okazał się lepszy na parkiecie pokonując nas 7-2.Bramki dla Piasta w tym spotkaniu zdobywali Kuba Mrozek oraz Łukasz Biały. Drużynie Wiary Lecha gratulujemy zwycięstwa. Więcej..
Remis na koniec roku!2021-12-21

W niedzielę drużyna Piasta Poniec zmierzyła się w V kolejce III Wielkopolskiej Ligi Futsalu z drużyną Futsalu Oborniki. Spotkanie dostarczyło zgromadzonym kibicom mnóstwo emocji, gdyż prawie całe spotkanie to goście byli na prowadzeniu. Nasza drużyna pokazała jednak charakter goniąc wynik do samego końca. Ostatecznie w ostatnim spotkaniu tego roku remisujemy 3-3, tym samym zamykamy rok notując 3 zwycięstwa i dwa remisy. Bramki dla Piasta zdobywali: Albert Betowski Patryk Struk Łukasz Biały Więcej..
Mamy lidera!2021-12-06

Trzecia kolejka spotkań III Wielkopolskiej Ligi Futsalu przyniosła spotkanie z Red Dragons Pniewy II. Piast od początku narzucił swoje tempo, czego efektem była zdobyta bramka już w drugiej minucie gry. Nasza drużyna nie odpuszczała i zdobywała kolejne bramki. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 5-0. Więcej..
Futsaliści nie zwalniają tempa.2021-11-30

W niedzielę 28 listopada drużyna futsalowa wybrała się na spotkanie 2 kolejki III Wielkopolskiej Ligi Futsalu do Tarnowa Podgórnego. Po spotkaniu obfitującym w dużo ciekawych i składnych akcji z obu stron Piast wywozi z trudnego terenu trzy punkty, pokonując Tarnovię 5-3.   Więcej..
Inauguracja na piatkę2021-11-22

To była wspaniała inauguracja III Wielkopolskiej Ligi Futsalu. W ponieckiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji PIAST podejmował KS Futsal Rawicz. Na trybunach komplet widzów obserwował arcyciekawe zawody, w których prym wiedli nasi zawodnicy. Więcej..
Futsaliści z przytupem rozpoczęli sezon.2021-11-12

W czwartek 11 listopada w hali OSiR w Poniecu rozegrany został turniej Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Po wycofaniu się z rywalizacji drużyny Futsalu Rawicz o awans do kolejnej rundy przystąpiło pięć zespołów: Futsal Gostyń juniorzy, Spinko Leszno, GI Malepszy Leszno, Provare Siekowo oraz gospodarze PKS Piast Poniec. Nasza drużyna nie okazała się zbyt gościnna. Wygrała trzy spotkania a jedno zakończyło się wynikiem bezbramkowym. Piast w całym turnieju zdobył 16 bramek nie tracąc przy tym żadnej.   Więcej..
Znamy ramowy terminarz rozgrywek III ligi futsalu!2021-11-05

Kalendarze w ręce i zapisujemy daty - poznaliśmy ramowy terminarz rozgrywek III ligi futsalu:   Więcej..
Futsaliści rozpoczną od Pucharu2021-11-03

Start nowego sezonu futsalu coraz bliżej . Zanim jednak zawodnicy rozpoczną walkę o ligowe punkty rozegranie zostanie runda eliminacyjna rozgrywek Pucharu Polski  na szczeblu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.   Więcej..
Przygotowania drużyny futsalu.2021-10-27

Start sezonu futsalowego coraz bliżej . Wczoraj rozegraliśmy pierwszą kontrolną grę. Nasz rywal Futsal Gostyń okazał się lepszy, wygrywając 4️⃣ - 3️⃣. Wkrótce nastąpi okazja do rewanżu, tymczasem skupiamy się na ciężkiej pracy. Więcej..
© 2022 Development By Nuss Software