Remisowy wyjazd Piasta

2018-08-27

Remisem 3 – 3 zakończyło się spotkanie 4 kolejki klasy okręgowej, w którym PKS Piast Poniec zmierzył się z Tęczą Osa Osieczna.

Mecz zdecydowanie lepiej ułożył się dla gospodarzy, którzy po pierwszej połowie prowadzili  2 – 0. Na szczęście dla gości z Ponieca na początku drugiej części udało się odrobić straty doprowadzając do remisu. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Tomasz Dorociak, a do remisu doprowadził Krzysztof Karch.  W 66 minucie gospodarze wyszli ponownie na prowadzenie, ale i tym razem pogoń za wynikiem przyniosła korzyści w postaci bramki Bartosza Wolińskiego. Doprowadzając do remisu 3 – 3 Woliński ustalił wynik spotkania.

Piast po czterech meczach ma na swoim koncie 5 punktów i znajduje się na 8 miejscu w ligowej tabeli. W meczu 5 kolejki, 1 września o godzinie 17.00 zmierzy się w Poniecu z Gromem Czacz. Goście dotychczas zdobyli 9 punktów, notując trzy wygrane i jedną porażkę.