Siedem goli Piasta

2018-09-01

W meczu piątej kolejki klasy okręgowej Piast Poniec rozgromił przed własną publicznością Grom Czacz 7 - 0.

Spotkanie od początku ułożyło się po myśli gospodarzy, którzy już w 8 minucie prowadzili 2 - 0 i mogli kontrolować przebieg gry. Wynik meczu otwarł Jakub Chwaliszewski, następnie trzy gole zdobył Krzysztof Karch. Do przerwy więc Piast prowadził 4 - 0. Goście z Czacza, którzy przed pojedynkiem znajdowali się wyżej w tabeli, w drugiej połowie stracili trzy kolejne bramki. Ponownie na listę strzelców wpisali się Chwaliszewski i dwukrotnie Karch.

Warto zauważyć, że strzelając pięć bramek Karch znajduje się na czele klasyfikacji strzelców klasy okręgowej. W pięciu spotkaniach ligowych zanotował już osiem trafień.

W meczu szóstej kolejki zawodnicy z Ponieca zmierzą się 9 września na wyjeździe z Brenewią Wijewo.