Remis Piasta na początek rundy wiosennej.

2019-03-18

W niedzielę 17 marca zawodnicy Piasta Poniec udali się do Pogorzeli, gdzie w meczu z miejscowym Lwem zainaugurowali rundę wiosenną sezonu 2018/19.

Mecz z wyżej notowanym przeciwnikiem zakończył się wynikiem remisowym 1 - 1. Spotkanie lepiej ułożyło się dla gospodarzy, którzy już w 7 minucie objęli prowadzenie. Po golu gra się wyrównała. Gola na wagę remisu zdobył Mariusz Klimasz, który w 65 minucie pokonał bramkarza gospodarzy.

Piast po rozegraniu 16 spotkań znajduje się z dorobkiem 28 punktów na 7 miejscu w ligowej tabeli. W kolejnym meczy, zawodnicy z Ponieca spotkają się z sąsiadem w ligowej tabeli, ósmym Dębem Kębłowo. Mecz na stadionie sportowym w Poniecu odbędzie się 23 marca o godz. 15.00, serdecznie zapraszamy.