Pracowity miesiąc siatkarek i siatkarzy Piasta

2019-04-01

Ostatnie tygodnie to wciąż pracowity okres dla podopiecznych trenera Łukasza Kubeczki.

1 - 2 marca to wyjazd dziewczyn na ogólnopolski turniej do Milicza. Nasz klub rywalizował w kategorii trójek i czwórek. W trójkach na 35 zespołów nasze drużyny uplasowały się na miejscach 13 (Piast 1) i 14 (Piast 2). Znakomicie spisały się natomiast czwórki które wywalczyły bardzo dobre 5 miejsce na 20 zespołów. Kolejny weekend 9 i 10 marca rywalizujemy w Szamotułach. W sobotę w kategorii dwójek chłopców Filip Rychel, Paweł Czabajski i Filip Dwojak stają po świetnej grze na 2 miejscu podium. W niedzielę natomiast czwórki dziewcząt kończą turniej na miejscu 7, a trójki na miejscu 7 (Piast 2) i 4 (Piast 1). 16 lutego trójki dziewcząt udają się na ogólnopolski turniej do Piły. Po świetnej grze oba zespoły meldują się na podium. Piast 2 na drugim miejscu a Piast 1 na trzecim miejscu. 17 lutego ponownie trójki oraz czwórki dziewcząt udają się na ogólnopolski turniej do Śmigla. Starsze dziewczyny zostają sklasyfikowane na miejscu 8, natomiast ich młodsze koleżanki na 5 (Piast 2) oraz tuż za podium na 4 miejscu (Piast 1). Trenerem zespołów jest Łukasz Kubeczka. 

W czwórkach dziewcząt klub reprezentowały Roksana Rychel, Kasandra Juskowiak, Zuzia Kistowska, Amelia Zielińska i Jessica Musielak. 

W trójkach PIAST 2: Kamila Borowiec, Marysia Sobczyk i Martyna Sawarzyńska. PIAST1: Zosia Ratajczak, Julia Małyszek, Zuzia Lisiecka. 

Galeria


© 2019 Development By Nuss Software