Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej

2019-07-17

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu opublikował terminarz rozgrywek kasy okręgowej na zbliżający się sezon 2019/20.

Piast Poniec znalazł się w grupie 5. Pierwsza kolejka nowego sezonu zaplanowana jest na 15 sierpnia. Wtedy też zawodnicy Piasta zmierzą się przed własną publicznością z Piastem Nowy Belęcin. Godziny spotkań zostaną opublikowane niebawem.

Kolejka 1 w dniach 15-08-2019

1

ZJEDNOCZENI Pudliszki

- BRENEWIA Wijewo

2019-08-15

     

2

GROM Wolsztyn

- DĄB Kębłowo

2019-08-15

     

3

SPARTA Miejska Górka

- GROM Czacz

2019-08-15

     

4

SOKÓŁ Kaszczor

- TS GMINY Kamieniec

2019-08-15

     

5

SOKÓŁ Chwałkowo

- HELIOS Czempiń

2019-08-15

     

6

SARNOWIANKA Sarnowa

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

2019-08-15

     

7

RYDZYNIAK Rydzyna

- KORONA Wilkowice

2019-08-15

     

8

PIAST Poniec

- PIAST NOWY BELĘCIN

2019-08-15

     

 

Kolejka 2 w dniach 18-08-2019

9

BRENEWIA Wijewo

- PIAST NOWY BELĘCIN

2019-08-18

     

10

KORONA Wilkowice

- PIAST Poniec

2019-08-18

     

11

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- RYDZYNIAK Rydzyna

2019-08-18

     

12

HELIOS Czempiń

- SARNOWIANKA Sarnowa

2019-08-18

     

13

TS GMINY Kamieniec

- SOKÓŁ Chwałkowo

2019-08-18

     

14

GROM Czacz

- SOKÓŁ Kaszczor

2019-08-18

     

15

DĄB Kębłowo

- SPARTA Miejska Górka

2019-08-18

     

16

ZJEDNOCZENI Pudliszki

- GROM Wolsztyn

2019-08-18

     

 

Kolejka 3 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

17

GROM Wolsztyn

- BRENEWIA Wijewo

2019-08-24

     

18

SPARTA Miejska Górka

- ZJEDNOCZENI Pudliszki

2019-08-24

     

19

SOKÓŁ Kaszczor

- DĄB Kębłowo

2019-08-24

     

20

SOKÓŁ Chwałkowo

- GROM Czacz

2019-08-24

     

21

SARNOWIANKA Sarnowa

- TS GMINY Kamieniec

2019-08-24

     

22

RYDZYNIAK Rydzyna

- HELIOS Czempiń

2019-08-24

     

23

PIAST Poniec

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

2019-08-24

     

24

PIAST NOWY BELĘCIN

- KORONA Wilkowice

2019-08-24

     

 

Kolejka 4 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

25

BRENEWIA Wijewo

- KORONA Wilkowice

2019-08-31

     

26

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- PIAST NOWY BELĘCIN

2019-08-31

     

27

HELIOS Czempiń

- PIAST Poniec

2019-08-31

     

28

TS GMINY Kamieniec

- RYDZYNIAK Rydzyna

2019-08-31

     

29

GROM Czacz

- SARNOWIANKA Sarnowa

2019-08-31

     

30

DĄB Kębłowo

- SOKÓŁ Chwałkowo

2019-08-31

     

31

ZJEDNOCZENI Pudliszki

- SOKÓŁ Kaszczor

2019-08-31

     

32

GROM Wolsztyn

- SPARTA Miejska Górka

2019-08-31

     

 

Kolejka 5 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

33

SPARTA Miejska Górka

- BRENEWIA Wijewo

2019-09-07

     

34

SOKÓŁ Kaszczor

- GROM Wolsztyn

2019-09-07

     

35

SOKÓŁ Chwałkowo

- ZJEDNOCZENI Pudliszki

2019-09-07

     

36

SARNOWIANKA Sarnowa

- DĄB Kębłowo

2019-09-07

     

37

RYDZYNIAK Rydzyna

- GROM Czacz

2019-09-07

     

38

PIAST Poniec

- TS GMINY Kamieniec

2019-09-07

     

39

PIAST NOWY BELĘCIN

- HELIOS Czempiń

2019-09-07

     

40

KORONA Wilkowice

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

2019-09-07

     

 

Kolejka 6 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

41

BRENEWIA Wijewo

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

2019-09-14

     

42

HELIOS Czempiń

- KORONA Wilkowice

2019-09-14

     

43

TS GMINY Kamieniec

- PIAST NOWY BELĘCIN

2019-09-14

     

44

GROM Czacz

- PIAST Poniec

2019-09-14

     

45

DĄB Kębłowo

- RYDZYNIAK Rydzyna

2019-09-14

     

46

ZJEDNOCZENI Pudliszki

- SARNOWIANKA Sarnowa

2019-09-14

     

47

GROM Wolsztyn

- SOKÓŁ Chwałkowo

2019-09-14

     

48

SPARTA Miejska Górka

- SOKÓŁ Kaszczor

2019-09-14

     

 

Kolejka 7 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

49

SOKÓŁ Kaszczor

- BRENEWIA Wijewo

2019-09-21

     

50

SOKÓŁ Chwałkowo

- SPARTA Miejska Górka

2019-09-21

     

51

SARNOWIANKA Sarnowa

- GROM Wolsztyn

2019-09-21

     

52

RYDZYNIAK Rydzyna

- ZJEDNOCZENI Pudliszki

2019-09-21

     

53

PIAST Poniec

- DĄB Kębłowo

2019-09-21

     

54

PIAST NOWY BELĘCIN

- GROM Czacz

2019-09-21

     

55

KORONA Wilkowice

- TS GMINY Kamieniec

2019-09-21

     

56

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- HELIOS Czempiń

2019-09-21

     

 

Kolejka 8 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

57

BRENEWIA Wijewo

- HELIOS Czempiń

2019-09-28

     

58

TS GMINY Kamieniec

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

2019-09-28

     

59

GROM Czacz

- KORONA Wilkowice

2019-09-28

     

60

DĄB Kębłowo

- PIAST NOWY BELĘCIN

2019-09-28

     

61

ZJEDNOCZENI Pudliszki

- PIAST Poniec

2019-09-28

     

62

GROM Wolsztyn

- RYDZYNIAK Rydzyna

2019-09-28

     

63

SPARTA Miejska Górka

- SARNOWIANKA Sarnowa

2019-09-28

     

64

SOKÓŁ Kaszczor

- SOKÓŁ Chwałkowo

2019-09-28

     

 

Kolejka 9 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

65

SOKÓŁ Chwałkowo

- BRENEWIA Wijewo

2019-10-05

     

66

SARNOWIANKA Sarnowa

- SOKÓŁ Kaszczor

2019-10-05

     

67

RYDZYNIAK Rydzyna

- SPARTA Miejska Górka

2019-10-05

     

68

PIAST Poniec

- GROM Wolsztyn

2019-10-05

     

69

PIAST NOWY BELĘCIN

- ZJEDNOCZENI Pudliszki

2019-10-05

     

70

KORONA Wilkowice

- DĄB Kębłowo

2019-10-05

     

71

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- GROM Czacz

2019-10-05

     

72

HELIOS Czempiń

- TS GMINY Kamieniec

2019-10-05

     

 

Kolejka 10 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

73

BRENEWIA Wijewo

- TS GMINY Kamieniec

2019-10-12

     

74

GROM Czacz

- HELIOS Czempiń

2019-10-12

     

75

DĄB Kębłowo

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

2019-10-12

     

76

ZJEDNOCZENI Pudliszki

- KORONA Wilkowice

2019-10-12

     

77

GROM Wolsztyn

- PIAST NOWY BELĘCIN

2019-10-12

     

78

SPARTA Miejska Górka

- PIAST Poniec

2019-10-12

     

79

SOKÓŁ Kaszczor

- RYDZYNIAK Rydzyna

2019-10-12

     

80

SOKÓŁ Chwałkowo

- SARNOWIANKA Sarnowa

2019-10-12

     

 

Kolejka 11 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

81

SARNOWIANKA Sarnowa

- BRENEWIA Wijewo

2019-10-19

     

82

RYDZYNIAK Rydzyna

- SOKÓŁ Chwałkowo

2019-10-19

     

83

PIAST Poniec

- SOKÓŁ Kaszczor

2019-10-19

     

84

PIAST NOWY BELĘCIN

- SPARTA Miejska Górka

2019-10-19

     

85

KORONA Wilkowice

- GROM Wolsztyn

2019-10-19

     

86

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- ZJEDNOCZENI Pudliszki

2019-10-19

     

87

HELIOS Czempiń

- DĄB Kębłowo

2019-10-19

     

88

TS GMINY Kamieniec

- GROM Czacz

2019-10-19

     

 

Kolejka 12 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

89

BRENEWIA Wijewo

- GROM Czacz

2019-10-26

     

90

DĄB Kębłowo

- TS GMINY Kamieniec

2019-10-26

     

91

ZJEDNOCZENI Pudliszki

- HELIOS Czempiń

2019-10-26

     

92

GROM Wolsztyn

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

2019-10-26

     

93

SPARTA Miejska Górka

- KORONA Wilkowice

2019-10-26

     

94

SOKÓŁ Kaszczor

- PIAST NOWY BELĘCIN

2019-10-26

     

95

SOKÓŁ Chwałkowo

- PIAST Poniec

2019-10-26

     

96

SARNOWIANKA Sarnowa

- RYDZYNIAK Rydzyna

2019-10-26

     

 

Kolejka 13 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

97

RYDZYNIAK Rydzyna

- BRENEWIA Wijewo

2019-11-02

     

98

PIAST Poniec

- SARNOWIANKA Sarnowa

2019-11-02

     

99

PIAST NOWY BELĘCIN

- SOKÓŁ Chwałkowo

2019-11-02

     

100

KORONA Wilkowice

- SOKÓŁ Kaszczor

2019-11-02

     

101

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- SPARTA Miejska Górka

2019-11-02

     

102

HELIOS Czempiń

- GROM Wolsztyn

2019-11-02

     

103

TS GMINY Kamieniec

- ZJEDNOCZENI Pudliszki

2019-11-02

     

104

GROM Czacz

- DĄB Kębłowo

2019-11-02

     

 

Kolejka 14 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

105

BRENEWIA Wijewo

- DĄB Kębłowo

2019-11-09

     

106

ZJEDNOCZENI Pudliszki

- GROM Czacz

2019-11-09

     

107

GROM Wolsztyn

- TS GMINY Kamieniec

2019-11-09

     

108

SPARTA Miejska Górka

- HELIOS Czempiń

2019-11-09

     

109

SOKÓŁ Kaszczor

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

2019-11-09

     

110

SOKÓŁ Chwałkowo

- KORONA Wilkowice

2019-11-09

     

111

SARNOWIANKA Sarnowa

- PIAST NOWY BELĘCIN

2019-11-09

     

112

RYDZYNIAK Rydzyna

- PIAST Poniec

2019-11-09

     

 

Kolejka 15 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

113

PIAST Poniec

- BRENEWIA Wijewo

2019-11-16

     

114

PIAST NOWY BELĘCIN

- RYDZYNIAK Rydzyna

2019-11-16

     

115

KORONA Wilkowice

- SARNOWIANKA Sarnowa

2019-11-16

     

116

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- SOKÓŁ Chwałkowo

2019-11-16

     

117

HELIOS Czempiń

- SOKÓŁ Kaszczor

2019-11-16

     

118

TS GMINY Kamieniec

- SPARTA Miejska Górka

2019-11-16

     

119

GROM Czacz

- GROM Wolsztyn

2019-11-16

     

120

DĄB Kębłowo

- ZJEDNOCZENI Pudliszki

2019-11-16

     
© 2019 Development By Nuss Software