Wyniki spotkań - klasa okręgowa sezon 2019/2020

2019-08-16

Wyniki spotkań - klasa okręgowa sezon 2019/2020

1 KOLEJKA - 15.08.2019

11:00 Zjednoczeni Pudliszki - Brenewia Wijewo

1-1

15:00 Grom Wolsztyn - Dąb Kębłowo

0-0 

16:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Korona Wilkowice

5-0 

16:00 Sarnowianka Sarnowa - Juna-Trans Stare Oborzyska

2-1 

17:00 Piast Poniec - FinUp Partner Piast Nowy Belęcin
Marcin Dawidziak x 2, Tomasz Szumny x 2, Patryk Siniecki, Jędrzej Wydmuch

6-0 

17:00 Sokół Chwałkowo - Helios Czempiń

2-2 

17:00 Sparta Miejska Górka - Grom Czacz

3-2 

 

2 KOLEJKA - 18.08.2019

17:00 Zjednoczeni Pudliszki - Grom Wolsztyn

0-2 

18:00 Brenewia Wijewo - FinUp Partner Piast Belęcin

0-1 

14:00 Piast Poniec - Korona Wilkowice

5-0 

Krzysztof Karch (16), Krzysztof Karch (29), Krzysztof Karch (68), Mariusz Klimasz (83),
 Dawid Szafraniak (91),

15:00 TS Gminy Kamieniec - Sokół Chwałkowo

1-3 

16:00 Juna-Trans Stare Oborzyska - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

3-2 

17:00 Dąb Kębłowo - Sparta Miejska Górka

0-3 

17:00 Grom Czacz - Sokół Kaszczor

1-2 

17:00 Helios Czempiń - Sarnowianka Sarnowa

2-3 

 

3 KOLEJKA – 23-25.08.2019

18:30 Piast Poniec - Juna-Trans Stare Oborzyska

3-0 

Krzysztof Karch (38), Marcin Dawidziak (51), Krzysztof Karch (63),

15:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Helios Czempiń

4-1 

17:00 Sparta Miejska Górka - Zjednoczeni Pudliszki

7-1 

18:00 Sokół Kaszczor - Dąb Kębłowo

0-1 

16:00 Sarnowianka Sarnowa - TS Gminy Kamieniec

3-1 

17:00 Grom Wolsztyn - Brenewia Wijewo

5-0 

17:00 FinUp Partner Piast Belęcin - Korona Wilkowice

4-2 

17:00 Sokół Chwałkowo - Grom Czacz

6-1 

 

4 KOLEJKA - 31.08.- 01.09.2019

16:00 Grom Czacz - Sarnowianka Sarnowa

1-2 

16:00 Juna-Trans Stare Oborzyska - FinUp Partner Piast Belęcin

6-2 

16:00 TS Gminy Kamieniec - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

0-3 

16:00 Zjednoczeni Pudliszki - Sokół Kaszczor

2-2 

17:30 Dąb Kębłowo - Sokół Chwałkowo

1-2 

18:00 Brenewia Wijewo - Korona Wilkowice

5-0 

15:00 Helios Czempiń - Piast Poniec

1-1 

- Marcin Dawidziak (81),

17:00 Grom Wolsztyn - Sparta Miejska Górka

1-0 

 

5 KOLEJKA – 06-08.09.2019

18:00 Sokół Chwałkowo - Zjednoczeni Pudliszki

5-2 

15:00 Sokół Kaszczor - Grom Wolsztyn

0-2 

17:00 Korona Wilkowice - Juna-Trans Stare Oborzyska

0-6 

17:00 FinUp Partner Piast Belęcin - Helios Czempiń

3-1 

17:00 Piast Poniec - TS Gminy Kamieniec

3-0 

wo. - goście zrezygnowali z gry

15:00 Sarnowianka Sarnowa - Dąb Kębłowo

0-4 

17:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Grom Czacz

1-4 

17:00 Sparta Miejska Górka - Brenewia Wijewo

3-1 

 

6 KOLEJKA 14- 15.09.2019

16:00 Sparta Miejska Górka - Sokół Kaszczor

4-1 

16:00 TS Gminy Kamieniec - FinUp Partner Piast Belęcin

0-4 

16:00 Zjednoczeni Pudliszki - Sarnowianka Sarnowa

5-4 

17:00 Grom Czacz - Piast Poniec

1-2 

Adam Włodarczak (48), -- Tomasz Szumny (5), Krzysztof Karch (92),

15:00 Helios Czempiń - Korona Wilkowice

3-2 

16:00 Brenewia Wijewo - Juna-Trans Stare Oborzyska

0-3 

16:00 Grom Wolsztyn - Sokół Chwałkowo

2-1 

17:00 Dąb Kębłowo - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-3 

 

7 KOLEJKA – 21- 22.09.2019

13:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Zjednoczeni Pudliszki

2-3 

16:00 Juna-Trans Stare Oborzyska - Helios Czempiń

1-2 

16:00 Piast Poniec - Dąb Kębłowo

3-2 

Krzysztof Karch (10), Krzysztof Karch (83 karny), Tomasz Dorociak (89), -- 
Patryk Witkowski (47), Patryk Witkowski (79),

17:00 Korona Wilkowice - TS Gminy Kamieniec

5-0 

17:00 Sokół Kaszczor - Brenewia Wijewo

0-2 

12:00 FinUp Partner Piast Belęcin - Grom Czacz

0-4 

15:00 Sarnowianka Sarnowa - Grom Wolsztyn

0-2 

15:00 Sokół Chwałkowo - Sparta Miejska Górka

1-0 

 

8 KOLEJKA – 28-29.09.2019

15:00 Dąb Kębłowo - FinUp Partner Piast Belęcin

3-3 

16:00 Grom Czacz - Korona Wilkowice

4-1 

16:00 Grom Wolsztyn - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

1-0 

16:00 Sparta Miejska Górka - Sarnowianka Sarnowa

3-3 

16:00 TS Gminy Kamieniec - Juna-Trans Stare Oborzyska

0-4 

16:00 Zjednoczeni Pudliszki - Piast Poniec

0-3 

-- Jędrzej Wydmuch (27), Łukasz Janowicz (47), Łukasz Janowicz (49),

14:00 Brenewia Wijewo - Helios Czempiń

1-4 

16:30 Sokół Kaszczor - Sokół Chwałkowo

0-2 

 

9 KOLEJKA - 05.10.2019

14:30 Juna-Trans Stare Oborzyska - Grom Czacz

4-0 

15:00 Piast Poniec - Grom Wolsztyn

0-0 

 

15:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Sparta Miejska Górka

2-2 

Bramki dla gospodarzy padły w 1. i 65. minucie meczu.

15:00 Sarnowianka Sarnowa - Sokół Kaszczor

2-2 

15:30 Sokół Chwałkowo - Brenewia Wijewo

0-3 

16:00 Helios Czempiń - TS Gminy Kamieniec

8-0 

16:00 Korona Wilkowice - Dąb Kębłowo

2-0 

16:00 FinUp Partner Piast Belęcin - Zjednoczeni Pudliszki

2-2 

 

10 KOLEJKA – 12-13.10.2019

14:00 Grom Wolsztyn - FinUp Partner Piast Belęcin

6-0 

15:00 Dąb Kębłowo - Juna-Trans Stare Oborzyska

3-1 

15:00 Sokół Chwałkowo - Sarnowianka Sarnowa

2-3 

15:00 Zjednoczeni Pudliszki - Korona Wilkowice

3-2 

16:00 Sokół Kaszczor - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

6-1 

16:00 Sparta Miejska Górka - Piast Poniec

0-2 

-- Jędrzej Wydmuch (24), Marcin Dawidziak (50),

16:30 Grom Czacz - Helios Czempiń

2-5 

14:00 Brenewia Wijewo - TS Gminy Kamieniec

3-2 

11 KOLEJKA – 19-20.10.2019

14:00 Juna-Trans Stare Oborzyska - Zjednoczeni Pudliszki

2-2 

15:00 Piast Poniec - Sokół Kaszczor

2-0 

Marcin Dawidziak (18), Michał Bożek (87),

15:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Sokół Chwałkowo

2-2 

16:00 Korona Wilkowice - Grom Wolsztyn

0-3 

16:00 FinUp Partner Piast Belęcin - Sparta Miejska Górka

0-2 

16:00 TS Gminy Kamieniec - Grom Czacz

0-2 

14:00 Sarnowianka Sarnowa - Brenewia Wijewo

4-0 

15:00 Helios Czempiń - Dąb Kębłowo

0-1 

 

12 KOLEJKA – 26-27.10.2019

11:00 Zjednoczeni Pudliszki - Helios Czempiń

3-2 

14:00 Grom Wolsztyn - Juna-Trans Stare Oborzyska

1-5 

14:30 Sokół Chwałkowo - Piast Poniec

1-1 

Patryk Siniecki (9 samobójcza), -- Marcin Dawidziak (38),

15:00 Sparta Miejska Górka - Korona Wilkowice

1-1 

15:30 Brenewia Wijewo - Grom Czacz

5-0 

15:30 Sokół Kaszczor - FinUp Partner Piast Belęcin

4-1 

14:00 Sarnowianka Sarnowa - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

5-3 

14:30 Dąb Kębłowo - TS Gminy Kamieniec

8-0 

 

13 KOLEJKA – 02-03.11.2019

13:00 Juna-Trans Stare Oborzyska - Sparta Miejska Górka

2-0 

14:00 Korona Wilkowice - Sokół Kaszczor

2-4 

14:00 Piast Poniec - Sarnowianka Sarnowa

0-0 

14:00 TS Gminy Kamieniec - Zjednoczeni Pudliszki

1-2 

11:00 Grom Czacz - Dąb Kębłowo

4-4 

14:00 Helios Czempiń - Grom Wolsztyn

2-5 

14:00 FinUp Partner Piast Belęcin - Sokół Chwałkowo

1-2 

14:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Brenewia Wijewo

2-1 

 

14 KOLEJKA – 9-11.11.2019

11:00 Zjednoczeni Pudliszki - Grom Czacz

3-2 

14:00 Grom Wolsztyn - TS Gminy Kamieniec

4-0 

14:00 Sokół Chwałkowo - Korona Wilkowice

2-0 

14:00 Sokół Kaszczor - Juna-Trans Stare Oborzyska

2-1 

14:00 Sparta Miejska Górka - Helios Czempiń

1-3 

13:00 Sarnowianka Sarnowa - FinUp Partner Piast Belęcin

4-1 

14:00 Brenewia Wijewo - Dąb Kębłowo

2-3 

13:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Piast Poniec

2-1 

Mateusz Tomczak 55',

Michał Wolański (16), -- Jędrzej Wydmuch (67),

 

15 KOLEJKA – 16- 17.11.2019

13:00 Juna-Trans Stare Oborzyska - Sokół Chwałkowo

4-3 

13:30 TS Gminy Kamieniec - Sparta Miejska Górka

0-2 

14:00 Grom Czacz - Grom Wolsztyn

0-4 

14:00 Korona Wilkowice - Sarnowianka Sarnowa

2-5 

14:00 Piast Poniec - Brenewia Wijewo

Tomasz Szumny 30’

1-1 

13:00 Dąb Kębłowo - Zjednoczeni Pudliszki

1-0 

14:00 Helios Czempiń - Sokół Kaszczor

1-1 

14:00 FinUp Partner Piast Belęcin - 4P4S Rydzyniak Rydzyna

0-2

© 2021 Development By Nuss Software