Piast nie zwalnia tempa. Gromi Koronę 5 - 0

2019-08-19

Tak okazałego początku sezonu w wykonaniu podopiecznych Andrzeja Loksia chyba mało kto się spodziewał. 2 mecze – 6 punktów – bilans bramek 11 – 0 i pierwsza pozycja w tabeli!

Po okazałym zwycięstwie na inaugurację sezonu z Piastem Nowy Belęcin, w niedzielę 18 sierpnia Piast Poniec podejmował Koronę Wilkowice. Zawodnicy z Ponieca potwierdzili dobre przygotowanie do sezonu i odnieśli drugie z rzędu przekonywujące zwycięstwo. Tym razem goście wracali z Ponieca z bagażem pięciu straconych goli.

Strzelanie goli w 16 minucie rozpoczął Krzysztof Karch. Najskuteczniejszy zawodnik zeszłego sezonu potwierdził wysoką formę zdobywając jeszcze dwie bramki – w 29 i 68 minucie. Na 4 – 0 wynik podwyższył Mariusz Klimasz, a wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Dawid Szafranika.

Trzeci mecz sezonu również odbędzie się w Poniecu. Wyjątkowo w piątek 23 sierpnia o godzinie 18.30 na stadionie sportowym przy ul. Harcerskiej gościć będziemy zespół Juna Trans Stare Oborzyska. Goście po dwóch meczach mają na swoim koncie 3 punkty i zajmują 6 pozycję.