Tenis stołowy - terminarz spotkań III ligi sezon 2020/21

2017-10-06

Terminarz spotkań tenisa stołowego III liga grupa południe

TERMINARZ

Rozgrywek Drużynowych

o Mistrzostwo III Ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym

w sezonie 2020/2021

Grupa POŁUDNIE

1. LKS Burza Drzeczkowo

2. LKS Orzeł Wysocko Wielkie

3 UKS Doliwa Rozdrażew

4. UKS Piast Poprava II Ostrzeszów (b)

5. UKS Golina Wielka (b)

6. KTS Wicher Lisiec Wielki (p)

7.KS Górnik Wierzbinek

8. Poniecki Klub Sportowy Piast Poniec

9. KS Start Gostyń

10. CKS Helios Czempiń

11. LKTS Luvena Luboń (s)

12. KTS Wijewo (b)

5 pierwszych rund

Lp.

Spotkanie drużyn

Godz.

Wynik

I seria 04.10.2020 (niedziela)

67

Burza Drzeczkowo

KTS Wijewo

11.00

10-4 

68

Orzeł Wysocko Wielkie

Luvena Luboń

11.00

Nie odbył się 

69

Doliwa Rozdrażew

Helios Czempiń

11.00

5-9 

70

Piast II Ostrzeszów

Start Gostyń

11.00

7-7 

71

Golina Wielka

Piast Poniec

11.00

4-10 

72

Wicher Lisiec Wielki

Górnik Wierzbinek

11.00

 14-0 wo

II seria 25.10.2020 (niedziela)

73

Górnik Wierzbinek

Burza Drzeczkowo

11.00

 

74

Piast Poniec

Wicher Lisiec Wielki

11.00

 

75

Start Gostyń

Golina Wielka

11.00

 

76

Helios Czempiń

Piast II Ostrzeszów

11.00

 

77

Luvena Luboń

Doliwa Rozdrażew

11.00

 

78

KTS Wijewo

Orzeł Wysocko Wielkie

11.00

 

III seria 22.11.2020 (niedziela)

79

Burza Drzeczkowo

Orzeł Wysocko Wielkie

11.00

 

80

Doliwa Rozdrażew

KTS Wijewo

11.00

 

81

Piast II Ostrzeszów

Luvena Luboń

11.00

 

82

Golina Wielka

Helios Czempiń

11.00

 

83

Wicher Lisiec Wielki

Start Gostyń

11.00

 

84

Górnik Wierzbinek

Piast Poniec

11.00

 

IV seria 06.12.2020 (niedziela)

85

Piast Poniec

Burza Drzeczkowo

11.00

 

86

Start Gostyń

Górnik Wierzbinek

11.00

 

87

Helios Czempiń

Wicher Lisiec Wielki

11.00

 

88

Luvena Luboń

Golina Wielka

11.00

 

89

KTS Wijewo

Piast II Ostrzeszów

11.00

 

90

Orzeł Wysocko Wielkie

Doliwa Rozdrażew

11.00

 

V seria 20.12.2020 (niedziela)

91

Burza Drzeczkowo

Doliwa Rozdrażew

11.00

 

92

Piast II Ostrzeszów

Orzeł Wysocko Wielkie

11.00

 

93

Golina Wielka

KTS Wijewo

11.00

 

94

Wicher Lisiec Wielki

Luvena Luboń

11.00

 

95

Górnik Wierzbinek

Helios Czempiń

11.00

 

96

Piast Poniec

Start Gostyń

11.00

 

 

© 2021 Development By Nuss Software