Zwycięstwo Wojciecha Walenckiego w Kobylinie.

2020-01-14

W sobotę 11 stycznia br. w Kobylinie odbył się otwarty turniej tenisa stołowego im. Andrzeja Lesińskiego.

\r\n

Podczas zawodów ponieckiego Piasta w kat. Open reprezentowali Kamil Szczerbal oraz Wojciech Walencki. Pierwszy pechowo trafił na dwóch mocnych zawodników. Mimo walki przegrał obydwa pojedynki i ukończył turniej na odległej pozycji. Wojciech w drodze do finału wygrał pięć meczów. W najważniejszym pojedynku pokonał Arkadiusza Zimniewicza 3 - 0. W kat. amator (zawodnicy bez licencji nie grający w klubach) wystąpili trzej zawodnicy, którzy trenują w Poniecu: Daniel Wolny, Artur Chmiel oraz Marcin Walencki. W tym gronie najlepiej wypadł Marcin, który przegrał ze zwycięzca turnieju 3 - 2. Artur oraz Daniel ukończyli zawody w połowie stawki zdobywając coraz większe doświadczenie.