Udany występ Piasta w Wieliczce

2020-09-14

XXVII Ogólnopolski Turniej siatkówki dziewcząt w Wieliczce w kategorii młodziczki zakończony.  W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całej Polski: Nowy Targ, Błonie, Staniątki, Jastrzębie Zdrój, UKS 22 Kraków, Tarnów, Wałbrzych, Kęty, Wisła Kraków, Wieliczka oraz PKS PIAST PONIEC.

Nasze młodziczki rozegrały 7 spotkań doznając tylko 1 porażki ze zwycięzcami z Nowego Targu (24:26 ; 24:26). Z zespołem który zajął 2 miejsce, Beta Błonie, wygraliśmy 26:24 ; 28:26 Niestety zremisowaliśmy jeden mecz więcej i ostatecznie zajęliśmy znakomite trzecie miejsce!!!  Marysia Sobczyk została wybrana najlepszą zawodniczką zespołu.

#piastponiecgirls znakomicie otwierają sezon. 3 miejsce w tak mocnym turnieju to dobry prognostyk przed nadchodzącym sezonem

Klub reprezentowały: Roksana Rychel (kapitan), Marysia Sobczyk (2kapitan), Amelia Zielińska, Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec, Zosia Ratajczak, Kasandra Juskowiak, Julia Małyszek, Jessica Musielak, Ania Sikorska, Agata Kapitan