Wygrywamy z KS Futsal Rawicz 7-4.

2021-02-22

W 13 kolejce II LIGI FOX TRAVEL WIELKOPOLSKIEJ LIDZE FUTSALU Piast Poniec podejmował zespół Futsalu Rawicz. Sobotnie spotkanie dobrze rozpoczęli gospodarze. W 6 minucie pierwsza bramkę w tym spotkaniu strzela Łukasz Janowicz. Dwie minuty później na tablicy mamy już wynik 2-0 po silnym strzale Patryka Morysona. W 10 minucie meczu za sprawą Dziurdziewskiego bramkę strzelają  goście, jednak Piast szybko odpowiada golem Dudkowiaka. Pomimo kilku okazji do zdobycia kolejnych bramek pierwsza połowa kończy się wynikiem 3-1.

W drugą odsłonę lepiej weszli goście, bo w 23 minucie na tablicy wyników widnieje remis 3-3.  Zawodnicy naszej drużyny szybko zbierają się w sobie i już w 27 minucie po bramkach Morysona, Szczefanowicza i  drugiej w meczu Janowicza Piast prowadzi 6-3. Kolejna bramka pada w 34 minucie, gdy po strzale Stachowiaka i świetnej reakcji Łukasza Janowicza piłka wpada do bramki obok bezradnie interweniującego bramkarza gości. Futsal Rawicz jednak nie odpuszcza i chwilę później zdobywa bramkę po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy. Goście za sprawą wysokiej ilości przewinień naszej drużyny mają 4 przedłużone rzuty karne, jednak żadnego z nich nie potrafią zamienić na bramkę. Piast ostatecznie triumfuje wynikiem 7:4 .

Piast Poniec – Futsal Rawicz 7 : 4 (3 : 1)
1 : 0 – Łukasz Janowicz (6’)
2 : 0 – Patryk Moryson (8’)
2 : 1 – Tobiasz Dziurdziewski (10’)
3 : 1 – Bartosz Dudkowiak (13’)
3 : 2 – Bartosz Machi (22’)
3 : 3 – Adrian Kociemba (23’)
4 : 3 – Patryk Moryson (24’)