Podział punktów w Tarnowie Podgórnym

2021-03-08

Podziałem punktów zakończył się pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli. Piąta Tarnovia zremisowała z czwartym Piastem  4 - 4. 

Spotkanie miało bardzo emocjonujący przebieg. Zdecydowanie lepiej rozpoczęli je goście z Ponieca, którzy po golach Łukasza Janowicza i Oskara Maciejewskiego prowadzili 2 - 0. Gospodarze zdołali zdobyć kontaktową bramkę, po czym Piast ponownie odpowiedział golem Marcina Kajocha. Przed przerwą gracze gospodarzy zdobyli gola na 2 - 3. Druga cześć była bardzo wyrównana. Długo żadnej z drużyn nie udało się zamienić akcji na gola.Jednak jedna z kontr Piasta zakończyła się powodzeniem, Emilian Prałat zdobył 4 gola dla Piasta. Końcówka meczu odbywała się w bardzo gorącej atmosferze. Gospodarze wykorzystali dwa przedłużone rzuty karne doprowadzając w kontrowersyjnych okolicznościach do remisu.

W najbliższy tygodniu Piast rozegra dwa mecze. W czwartek 11 marca do Ponieca przyjedzie Tarnovia Tarnowo Podgórne aby zagrać zaległy mecz z 1 kolejki, natomiast 14 marca w hali OSiR odbędzie się pojedynek z wiceliderem z Wrześni.      

Galeria


© 2021 Development By Nuss Software