Niedziela na remis!

2021-09-30

Remisujemy w V kolejce ,,Proton" B klasy z drużyną Promień Krzywiń II w stosunku 2:2 mecz od początku był bardzo wyrównany, a obie drużyny stwarzały sobie szansę na strzelenie gola, wynik spotkania w 11 minucie otworzył Bartek Nowak po składnej akcji całej drużyny.

Po strzelonej bramce oddaliśmy trochę pola drużynie przyjezdnej i wykorzystała to w 28 minucie spotkania. Zespół szybko wrócił na prowadzenie po pięknym rozegraniu rzutu wolnego. Zimną krew w tej sytuacji zachował Dawid Szafraniak i do przerwy schodziliśmy z prowadzeniem 2:1. W drugiej połowie trwała w dalszym ciągu wymiana akcji za akcję. Wynik po kontrze wyrównał się w 66 minucie. Remis w tym spotkaniu jest wynikiem który nie krzywdzi żadnej z drużyn, po 5 Kolejkach zajmujemy odległe 10 miejsce z 4 punktami.